Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Engedélyeznétek, hogy melegek,...

Engedélyeznétek, hogy melegek, transzvesztiták ill. leszbikusok is fogadhassanak babát örökbe?

Figyelt kérdés
2008. nov. 15. 18:12
1 2 3 4
 11/32 ketteske ***** válasza:
62%
Butaság, amit irtál, kedves utolsó válaszoló. A homosexualitás nem választás kérdése.
2008. nov. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
79%
könnyen pálcát törünk mások felett,ugye emberek??csk a sajtó tele van heteroszexuális apákkal,akik a saját gyermeküket molesztálják,és hetero anyákkal akik szintén fajtalankodnak!!!az én szüleim nap mint nap verték egymást,a gyerek korom egy rémálom volt,én mégis nagyon boldog házasságban,és szeretetben élek a férjemmel!!vagy talán nekem is verekednem,és ölnöm kellene??cigány,meleg,és leszbikus kérdésben nagyon tudunk véleményt mondani,lefikázni!!de kedves emberek,magunkba nézni nem kellene??minden szekrényben lapul egy csontváz,csak a sajátunkéba nem szeretünk betekinteni!!!
2008. nov. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
33%

Már kezd elegem lenni ebből az oldalból, direkt mindenki félreérti, amit írok. Azt írtam: választáa mindig van, nem pedig azt, hogy a homoszexualitás választható. Ha egy férfi meleg, és azt mondja, jó, meleg vagyok, szerintem azt választja, hogy gyermeke nem lesz.Én senkitől nem akarom elvitatni a döntéshez való jogát, de szerintem ha valaki azt választja, hogy enged a vágyainak, és teszem azt homoszexuális életet fog élni, akkor igenis lemond a gyerekről. Többek között ezért írtam azt is, hogy egy leszbikus nő, ha nagyon akar, lehet anya.

Én is azt mondom, nézzetek magatokba, lassan azért leszek diszkriminálva, mert fehér bőrű,30körüli, káros szenvedélyektől mentes nő vagyok, megfelelő iskolázottsággal. Az általánosítgatásoknak megvan ám az alapja!

És kezdünk nem a kérdésre válaszolni...

2008. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
47%
Én nem engedném.Nem azért mert nem lehet két jó apja,vagy két jó anyja a gyereknek,ugy nevelhetik és szerethetik ahogy sok hetero pár sem tudja sajnos.Nincsenek előitéleteim velük szemben,ezt hangsúlyozom.De a gyereknek kell egy anya illetve apa példa is,ez a természetes,és ez kell a nemi identitás kifejlődéséhez,és még sok máshoz.Pontozzatok le ha akartok,de én ezen a véleményen vagyok.
2008. dec. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó válaszoló! Leszögezném, hogy tisztelem a véleményed, pozitívra is értékeltelek, mert valóban a kérdésre válaszoltál, mégpedig tárgyilagosan, rosszindulattól mentesen. De nem értek egyet veled mégsem. Én ismertem két olyan fiút is (nem magyarok voltak), akiket két-két anya nevelt fel. És mindketten teljesen normálisak voltak minden téren. Az egyiküknek menyasszonya volt, a másikuk még keresgélt, de nem kétséges, hogy a nők között :) Amúgy az egyiküknek a szüleit is láttam, hát az "egyik" anyjáról meg nem mondtam volna, hogy az nő... De én ezért is mondom azt, hogy jobb, ha két azonos nemű egy ellentétes nemű gyermeket nevel.
2008. dec. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
72%

Az első válaszolónak írnék először!Csak olyan gyermeket adnál oda aki már senkinek sem kell???Hát ne haragudj de ez nagyon nagy bunkóság volt!Én leszbikus vagyok,5 éve élek boldog párkapcsolatban és nagyon szeretnénk egy picibabát!A párom is olyan szinten gyermekszerető,hogy az hihetetlen!Megkockáztatom,hogy nálunk ezerszer jobb dolga lenne egy gyermeknek,mint sok más családnál!

23:08-asnak:Tisztában vagyok vele,hogy egy gyereknek apa is kell,de kérdem én ha pasim lenne,megszülnék egy gyereket és ő elhagyna minket,akkor mi lenne?Odakellene adnom a babám egy olyan családnak akinél van apa is?pfff...Ugye ezt nem gondoltad komolyan?A keresztfiamra az apja egyszersem volt kiváncsi!Azt sem tudja ki az és mégis,olyan okos,nyíltszívű,érdeklődő,hogy az hihetetlen!pedig jaj nincs is apja!

Amúgy meg minden nevelés kérdése!És lehet lepontozni...

2009. ápr. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
7%

jól lepontoztatok ti lezbikusok és transzvesztiták!!!!!



De nem érdekel!!!!!!!agazán bár persze van jó emberek is közötetek és tiis ugyan olyanok vagytok mint a normál emberek de akkor is nemkell álomvolágban élni mert akkor sem normális amik ti vagytok akár hogy magyarázátok is!!!!!

Betegségben szenvedtek mert a saját nemetekhez vonzódtok!!!!!

Elég baj ez nektek . Lehet most is lepontozni----!!!!!

2009. ápr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
18%
utolso vagyok!Még annyit hogy nem azt mondom hogy ti nem vagytok jó emberek vagy hogy nemlennétek jó szülők!!!!Sőt lehettek ki jobbak is mint a többi ember!!!!Csak a gyereknek az a normális amit lát szüleitől!Persze nem bizto s hogy ő is lezbikus lenne, csak akkor is eztfoga normélisnak látni!Vagy csúfolhatják is a suliban hogy 2 anyád van vagy 2 apád!!!!!Szóval ezt azért nektek is bekell valani hogy ez nem normális és nem természetes saját nemetekhez vonzódni!!!!!!!!Na de ennek elenére nem mondom hogy ne vegyetek ki állami gondozott gyerekeket!Mert igenis jobb nekik nálatok szerető szülőknél mint az állami gondozásban!!!!
2009. ápr. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
47%
Hmmm..inkább tanulj meg helyesen írni és utánna verd a nyálad te szerencsétlen:)
2009. ápr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
81%
Nos az én véleményem hogy tényleg mit tanulhat az a gyerek ???De az is tény hogy igen is jobb nekik inkább lezbikus szülőknél mint az állami gondozásba!!Szóval én engedélyezném!
2009. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!