Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Engedélyeznétek, hogy melegek,...

Engedélyeznétek, hogy melegek, transzvesztiták ill. leszbikusok is fogadhassanak babát örökbe?

Figyelt kérdés
2008. nov. 15. 18:12
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
83%
Igen
2009. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
0%

Nem.

Nagyon sokan vannak, akiknek egészségügyi okokból nem lehet gyerekük. Ők nem tehetnek róla, nem volt választásuk.

Nekik adnék. Nem olyanoknak, akiknek azért nincs, mert számukra undorító dolog a gyermeknemzés természetes módja.

2009. júl. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
79%
Számukra pont ugyan olyan szinten undorító a "gyermeknemzés természetes módja" mint ahogy neked az, hogy egy veled azonos neművel szexelj. Gondolkodj már egy kicsit. A szexuális orientáció pedig nem választás kérdése, ezt jó lenne már megérteni.
2009. júl. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
0%
Hát ha neki undorító ahogy a gyermeket nemzik, vagyis a gyermek életének kezdete (ami egyébként a legcsodálatosabb dolog a világon), akkor minek akarnak gyereket?
2009. júl. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
0%

Mivel a gyerek fogantatásához egy férfi és egy nő szükséges, így egyértelmű, hogy az a természetes, hogy a gyereknek anyja is és apja is legyen. És ne két anyja vagy két apja, mert ha a természet így akarta volna, akkor az azonos neműek is meg tudnák egymást termékenyíteni.

Nem hülyeség, állatoknál van ilyen

2009. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Oké. Mi a TERMÉSZETES? A biológiai fejlődéshez az apára csak megtermékenyítéskor van szükség. Utána elég egy anya, aki megszüli, szoptatja. Ez a természetes. És pont.

Egyébként én nem ismerem az apám, anyám iszik. Ráadásul nem is vele éltem mindig, csupán rá lettem kényszerítve "egy gyereknek az anyja mellett a helye"-címszó alatt. 100x inkább akarnék szüleimnek egy leszbikus vagy meleg párt. Gyanítom, lényegesen több szeretetet kaptam volna. :)

2009. aug. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Ó, és hozzátenném, hogy a családomban kizárólag heteroszexuális beállítottságúak vannak. De! Mindenkit megcsaltak, mindenkitől elváltak, mindenki úgy érzi, hogy elpazarolta a párjára az életét. Jelenleg teljesen negatívan állok a szerelemhez, a családalapításhoz. Nincs is kedvem az egészhez. Ez egészséges? Én mit tanultam, mit láttam? Hogy a hagyományos családmodell sem olyan tökéletes., sőt. Semmire sem jó.
2009. aug. 12. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
56%
Igen, engedélyezném! Leszbikus vagyok és szeretnénk babát a párommal.
2010. febr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy még mindig sok a prűd és a szűklátókörű ember!Fogadjátok már el végre,hogy a melegek nem tehetnek róla!Úgy ahogy a beteg emberek,szellemifogyatékosok,mozgássérültek sem tehetnek róla.Jaaaaaaaaa vagyis a járás természetes,így mit gondol az magáról,aki nem tud járni!Nem vagyok meleg,de elfogadom őket is,mert attól,hogy ők ilyenek lettek,ők is szerethetnének egy szép családot...és szeretben felnevelni a gyereküket.Valószínű,nem a gyerek előtt élnének szexuális életet.
2010. febr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:

olvassátok el. Érdekes és megrázó.


[link]


Ha választanom kellene ki nevelje fel a gyermeket akkor gondolkodás nélkül Elton-t mondanám.

2010. márc. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!