Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha fájdalmas a peteérés, az...

Ha fájdalmas a peteérés, az jelenthet gondot?

Figyelt kérdés
9 hónapja szültem, 3 hónapja menstrualok, de azóta a peteérésem iszonyú fájdalmas. Olyan görcseim vannak, mint menstruációkor, illetve fel vagyok puffadva, fáj az alhasam, rossz a közérzetem. 6 hetes kontrollon mindent rendben találtak
2019. szept. 3. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz inkabb
2019. szept. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt első császár után, nem találtak semmit, aztán pár hónap múlva elmúlt... második szülés után meg a menzeszem csinálta ezt, de még durvábban egy másfél évig. Hormonális "kilengés" volt (amire szedhettem volna bogyót, de nem szedhetek ex-trombózis miatt), de végül magától újra elmúlt. Persze azért menj el orvoshoz, először nődokihoz (UH, esetleg Mri még pontosabb és netán szűri az endometriózist is) is, utána endokrinológushoz. Okozhatja még sajnos összenövés is, de sajnos azt csak laparaszkópiával látják.
2019. szept. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!