Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szokatlan dolog kendőben...

Szokatlan dolog kendőben sétálni a babával?

Figyelt kérdés

2 hónapos babámmal úgy szoktam minden nap sétálni, hogy kendőben magamra kötöm. Hetekig kínlódtunk a babakocsival, de nem szereti, csak sír benne, nem nyugszik meg, nem alszik el... De a friss levegő kell mindkettőnknek meg nekem egy kis mozgás is. Kendőben 5 perc alatt elalszik és van, hogy 1.5-2 órát is sétálok így vele.

Azt vettem észre, hogy sokan megbámulnak így minket.

Elég sokat megyünk, minden nap lent vagyunk 1-2 órát, és elkezdtem figyelni, de egyetlen másik hurcis babát se láttam még, mindenki babakocsival sétál. Csak az én gyerekem ilyen különc, hogy a kocsi neki nem jó?


2019. szept. 5. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nálunk nem jellemző


Minket is megbámultak

Aztán megszokták

2019. szept. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
3,5 hónapos lányom csak akkor van el a babakocsiban, ha alszik. Egyébként csatos hordozóban kell vinni ilyen átalakított verzióban, mert csak kifelé fordítva marad el hordozva, úgy viszont órákig. Mi is úgy szoktunk sétálni.
2019. szept. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Számomra nem szokatlan, errefelé szoktam látni pár ilyen anyukát. Néha mi is így megyünk ki, de inkább csak túrázáshoz használjuk (csatos hordozó).
2019. szept. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk Pesten nem szokatlan. Vidéken meg is szóltak érte anno.


Btw: a kifelé hordozás nem tesz jót a baba gerincének.

2019. szept. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Megyeszékhelyen lakok, itt nem fura a hordozás, sok hordozott babát látok és én is szoktam hurcizni a lányom. Rám még sosem néztek furán, sőt idősebbek is mondták már, hogy milyen jó dolog.
2019. szept. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Délbudán lakom, itt az idősek mindig kommentelik.
2019. szept. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

En is megbamulom, ha ilyet latok, mert cukinak tartom, ilyenkor arra gondolok, hogy hamarosan mi is igy setalgatunk :) Amugy a babakocsit is megnezem, ha latok valamit ami elnyeri a tetszesem

22 hkm

2019. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Rokon család Budapest belvárosában lakik egy régi bérházban a második emeleten. Lift nincs. Nem is vettek fekvő babának való bababkocsit, mert az anyuka képtelen lett volna lecipelni az emeletről. Mindig kendőben sétáltatta a babát.

Ha valaki megbámulta, visszamosolygott rá.

Egyébként tényleg nagyon kedves látvány, én is szívesen megnézem magamnak, ha ilyen babab-mama párost látok.

2019. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Budapest agglomerációjában élek. Itt is látni hurcis babákat, én csatos hordozót használtam 4 hónapos korától. Addig elvolt a babakocsiban is. Aztán nem. De engem sem bámult meg soha senki, inkább azt láttam, hogy a babát próbálták meglesni.
2019. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A rokonságba ki voltak akadva rajtam. De pont nem érdekelt. Majd megszokod.
2019. szept. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!