Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szokatlan dolog kendőben...

Szokatlan dolog kendőben sétálni a babával?

Figyelt kérdés

2 hónapos babámmal úgy szoktam minden nap sétálni, hogy kendőben magamra kötöm. Hetekig kínlódtunk a babakocsival, de nem szereti, csak sír benne, nem nyugszik meg, nem alszik el... De a friss levegő kell mindkettőnknek meg nekem egy kis mozgás is. Kendőben 5 perc alatt elalszik és van, hogy 1.5-2 órát is sétálok így vele.

Azt vettem észre, hogy sokan megbámulnak így minket.

Elég sokat megyünk, minden nap lent vagyunk 1-2 órát, és elkezdtem figyelni, de egyetlen másik hurcis babát se láttam még, mindenki babakocsival sétál. Csak az én gyerekem ilyen különc, hogy a kocsi neki nem jó?


2019. szept. 5. 17:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

De ez olyan érdekes, hogy mért probléma annak aki kiakad vagy megjegyzést tesz.

Nálunk is legrövidebb út a "városba" egy lépcső le a hegyről, kb 30-40 fok. Lehet busszal is menni, de kerülő, és gyakran dugig van, a sofőrök beszólnak mindenért. A leglogikusabb hátamra kapni a babát és 10 perc alatt lesétálni. Csak praktikum.

2019. szept. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sima setahoz mi babakocsit használtunk, de ha céllal mentünk valahová, akkor gyakran hordoztam én is, heti ötször biztosan. Egy-két beszólást leszámítva nem foglalkozott vele senki. Megyeszékhely, sokan hordoztak. Most egy kisvárosban lakunk, de még itt is látok hurcis anyukákat, én megnézem őket, de nem azért, mert nem láttam még ilyet, hanem pont azért, mert nekem ez kedves látvány, és kicsit hiányzik is, mivel a legkisebbem is már ovis, nekünk már vége ennek az időszaknak.
2019. szept. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!