Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 hete spontan szultem tegnap...

Eleonora18 kérdése:

4 hete spontan szultem tegnap egy 5 percre egyutt voltam parommal meg nm jott meg az elso verzesem mit gondoltok mit tudtok errol teherbe eses lehetseges? Ez alatt a kis ido alatt?

Figyelt kérdés
2019. szept. 7. 06:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

6 hetet illet volna megvárni


Terhes tuti nem lettél, de egy jó fertőzést becsíphettél a még esetleg be nem gyógyult sebedre

Nem véletlenül van a 6 hét, és nem féletlen, hogy orvosi kontroll után javasolják csak.

Több gond is maradhat a szülés után. Nem jellemző, de előfordul.



Későbbiekben bàrmikor terhes lehetsz. Nekem aktív 6-8 szoptatás mellett, ciklus nélkül sikerült a tesót összehozni ( tervezetten)

2019. szept. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

1-es vagyok


Nem akarok pàlcát törni, a szexet aktus nélkül is meg lehet oldani.....

2019. szept. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Miért kellene egy hónappal szülés után megjönnie? Ez nem úgy megy, hogy szültem, és egy hónap múlva rendszeresre beáll. Akár egy évig is eltarthat mire újra menstruál valaki. Amúgy gratulálok, hogy még a 6 hetet sem vártátok ki. Nem véletlenül találták ki. Mivel ennyi idő kell, hogy az a seb, ami a méhfaladon tátong, begyógyúljon.
2019. szept. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Miért ne eshetett volna teherbe? A szülés utáni első menstruációt megelőzi egy peteérés, amit ugye senki sem tud, hogy volt-e éppen vagy nem?! Van, akinek simán megjön 6-7-8 hetesen, másnak meg csak sokkal később. De ezt mi innen nem tudjuk. Volt már rá példa, hogy a 6 hetes kontrollon újabb terhességet állapított meg a doki. Pl párom anyja nem 6 hetesen ment vissza kontrollra, hanem 8 hetesen, és bizony terhes volt, de el is vetélt.
2019. szept. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Egyrészt ki kell várni a 6 hetet. Másrészt védekezni kell mostantól, igen, lehetsz terhes már.

Harmadrészt próbálj már egy kicsit igényesebben írni, megtisztelve ezzel azokat, akik válaszolnak neked.

2019. szept. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Eleonóra18

Gondolom a párod nem igazán foglalkozott vele, hogy 6 hét a gyermekágy

És csak úgy natúrba teleküldött. Ügyes! A dokinak is említsd meg, hogy milyen okosak vagytok!

2019. szept. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Mi az a spontán szülés??
2019. szept. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szülés után mindenkinek más ritmusban áll helyre a szervezete. Van, akinél 4 hét után megtörténik az ovuláció, van akinek fél évig nem. Tehát igen, teherbe lehet esni 4 hét után. Mindegy, hány percig csinálod, az esély megvan.

De az, hogy nem jött meg, nem biztos, hogy azt jelenti, hogy terhes vagy. Lehet, hogy még nem volt peteérésed. Hónapokig is eltarthat, mire helyreáll a ciklusod, de addig is védekezni kell!

2019. szept. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Ismerek olyan párt, akiknek 10 hó különbséggel lett gyerekük.


És igen, a 6 hetet illett volna megvárni.

2019. szept. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%

Mondjuk elég szégyen, hogy anyukaként azon agyalsz, hogy 5 perces aktussal is teherbe lehet - e esni. Képzelem milyen felvilágosítást fog kapni majd a gyerek 13 év múlva, amikor az anyja sem tudja, hogy mi kell a terhességhez. Apuka nem tudom, hogy buta, vagy csak nem érdekli, így őt most nem minősítem.

5 perces aktus alatt is teherbe eshetsz, ha jól értem erre vonatkozik az utolsó kérdésed.

Az, hogy szültél 4 hete, semmit nem jelent, lehet ovulációd, egyedül a terhesség során voltál védett.

2019. szept. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!