Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az lehetséges, hogy császármet...

Az lehetséges, hogy császármetszés után 4 héttel megjött a menstruációm?

Figyelt kérdés
Gyermekágyi vérzésem elég hamar elmúlt, első héten már csak pecsételtem, a színe egyre halványodott, majd elmúlt. Egy hét szünetet követően pedig most élénk piros vérzésem van. Szoptatok egyébként. Lehet ellenőrizni valahogy,.hogy ez ténylegesen menstruáció vagy csak gyermekágyi vérzés?
2019. jan. 20. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, az én dokim is kérdezte a 6 hetes kontrollon, hogy megjött-e a menstruáció. Amúgy szerintem nem lehet a kettőt elválasztani, 10 hétig lehet gyermekágyi vérzés is, ami elmúlhat, aztán visszatérhet.
2019. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet akár gyermekágyi vérzés is vagy mensi is. Ezt a 6 hetes kontrollon doki megmondja, látja hogy beindultak e a petefészkek.


Nekem pl 5 hétig volt vérzés de 1 hét után csak pecsételés hetekig. Amikor a dokihoz mentem már egy hete semmi nem volt. Ő mondta lát még folyadékot tuti lesz vérzés de ne aggódnak az nem mensi mert nem úgy nézek ki belülről. Aztán 1 hét múlva a 7. Héten erős vérzésem volt egy hétig, mint egy mensi. De azóta se jött meg így szerintem a dokinak volt igaza.

2019. jan. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet. Nekem 5 hétre rá jött meg, szoptatás mellett úgy, hogy még a gyermekágyi vérzésem sem múlt el. Meg is ijedtem, azt hittem baj van... Azóta is rendszeres a menses-em, és még mindig szoptatok.
2019. jan. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem újra indult a gyermekágyi a 4. héten és a 7. hétig tartott. Ráadásul az első nap nagyon durva volt, hívogattam is a dokit, hogy elvérzek-e, mert fél napig óránként kellett betétet cserélnem. Aztán csak kevesebb lett.
2019. jan. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is hamar megjött, a 6 hetesre úgy mentem, hogy megvolt, monda a doki hogy nem gond, császárnál gyakori, hogy hamarabb kitisztulsz, mert ott azért rendesen "kipucolnak", nincs annyi minden, ami ürüljön.
2019. jan. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!