Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van szülés óta hüvelysze...

Miért van szülés óta hüvelyszellentési gondom a menstruáció ideje körül? A másik meg a vérzés milyensége?

Figyelt kérdés

Mikor mensi előtt felpuhul ugye a mehnyak, na akkor elkezdodik ez a probléma hogy sokat fellevegosodik a hüvelyemen és szellentget nem tudom jobban kifejezni.

A másik probléma hogy ugye éppen megvan de még ilyen soha nem volt, konkrétan nyálkás a vér, sötét feketés és és nem marad meg a betétben ma reggel már 2 szer kifolyt az agynemure a szőnyegre. Egyszerűen ilyet én meg nem láttam nem tudok mit tenni tehetetlen vagyok csak folyik ki oldalt a nyálkás vér a combomon és nem tudok nem osszeverezni mindent. Betet ennyit nem fog vissza oldalt kijon.

Úgyhogy kb sehova nem merek elmenni mert oldalt

a betetbol minden kifolyik.Tampont használtam eddig de azt azóta nem merek hogy több ismerősömnek is komoly baja lett tőle.


2019. szept. 7. 08:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Pedig jó minőségű betétet használok. Nincsenek erős görcseim sőt most a megszokotthoz képest egyáltalán nem is fáj a hasam.
2019. szept. 7. 08:57
 2/7 anonim ***** válasza:

1.Kitágultál

2. Milyen a gátvarratod? Nem lehet, hogy szét nyílt??

2019. szept. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Intimtorna
2019. szept. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Érdekes ez a kitgaultam ugyanis nem érzékelhető ezt őszintén a párom is bevallja hogy semmi változást nem vett észre szűknek érzem magam.Szoval nem értem.

2. Nem hiszem hogy szetnyilt mert a vérzés amúgy meg szokásos mennyiség nem erős tehát mikor a combomon is folyt le akkor is a betétben nem volt kb. Semmi. Szóval csak így néha megindul.A másik meg hogy azért 11 hónapja szültem szóval nem hiszem az nyílt szét meg semmi olyat nem csináltam amitől szetnyilhatott volna.

2019. szept. 7. 09:24
 5/7 A kérdező kommentje:
Kicsi volt a gatmetszes is nem repedtem
2019. szept. 7. 09:25
 6/7 A kérdező kommentje:
Pont hogy jobb lett a szex szülés óta..
2019. szept. 7. 09:27
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
Oké, nekem azt mondhatsz, amit akarsz, 2pkommenten át. De a levegő a hüvelyben bizony a renyhe izomzat jele... Úgyhogy döntsd el, hogy homokba dugod-e a fejed vagy nekiállsz intimtornázni!
2019. szept. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!