Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 20118 február 27-én szültem...

20118 február 27-én szültem és a menszivel kapcsolatban kérdeznék?

Figyelt kérdés
február 27-én szültem és április 4-én jött meg először szülés után és 9-én múlt el. Rendesen 5-7 napos volt ahogy előtte is szokott.. Az lenne a kérdés hogy normális-e, ha május 2-án kellett volna megjönnie, de holnap lesz 1 hete hogy nem jött meg. Csináltam tesztet negatív volt. Most ez normális? Vagy mégis a tesz rosszat mutatott és becsúszott a baba??

2018. máj. 8. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Teljesen normális. Első szülésem után nekem is megjött, valamikor 8-9. hét körül, aztán utána csak akkor mikor befejeztem a szoptatást (kb. 8 hónapos volt a gyermekem).

A második szülésem után még nem is jött meg, pedig lassan 10 hónapos a gyermekem, igaz, még mindig szoptatom, este kéri.

2018. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, én januárba szültem, meg is jött 9hét múlva de azóta se. Csináltam tesztet, negatív mindkettő. Fogamzásgátlót is szedek,szoptatok is, de parázok,hogy babás vagyok megint :( Első fiammal 18 hónapos koráig nem jött meg,csak miután már nem szoptattam akkor. Ott nem is paráztam,de most,hogy egyszer megvolt,azóta semmi...
2018. máj. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is egyszer jött meg kb. 10 hete szültem tartott 6 napig ahogy szokott csak gyengébb vérzés volt,mint előtte. Most 8 hós a fiam és azóta az egy alkalom óta nem jött meg egyátalán. Én is beparaztam pedig vedekezünk,de állítólag ez normális. Az is okozhatja,hogy megjön,hogy a gyerek átalussza az éjszakát és sokáig nem eteted. Nekem ez volt 7 hetes kora óta alszik este. Doki mondta,hogy ez okozhatta.
2018. máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De én nem szoptatok...?
2018. máj. 8. 23:26
 5/6 VeDi84 ***** válasza:

Teljesen normális.

Én február 23-án szültem, sajnos szintén nem szoptatok, eddig még egyátalán nem jött meg.

2018. máj. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4 hónappal szülés után jött meg elôszőr, terhességem előtt 25-27 napos ciklusaim voltak, most 32-34 egyelőre. Majd kiderül így marad-e. Én nem parázok ezen, semmi rendellenes nincs ebben, kell időt hagyni a testnek, hogy regenerálódjon, minimum annyit amennyi idő alatt átalakult.
2018. máj. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!