Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azért szülnek, hogy ne kelljen...

Azért szülnek, hogy ne kelljen dolgozni?

Figyelt kérdés
Több olyan nőt ismerek, aki vagy 10 éve nem dolgozik, mert pont akkor szülte a következőt, amikor már menni kellett dolgozni, amikor még volt a második vagy harmadik akkor jött a "ennyi gyerek mellett nem lehet", mert főzni, mosni kell rájuk. Végül a legtöbben most sem mennek el dolgozni, pedig már tizenéves a legkisebb.
2019. szept. 8. 19:42
1 2 3
 1/29 mi a fene ***** válasza:
98%
HÁT VAN ILYEN, nem gond az ha meg tudnak igy is élni, és rendesen nevelik a gyereket.
2019. szept. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem isis. Mert az jó ha keves a korkulonbség a gyerekek kozott de persze van nő aki ebben eli ki magat nőként. Vagy mert apuci úgyis jól keres és vagy mert egy idő utan büdös a munka... jobb szülcsikélni... és az ilyenek akarnák megmondani a tutit is mindenkinek...
2019. szept. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Bubuka508 válasza:
43%
Igen, a többség a gyerekekből akar élni.
2019. szept. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki ilyen. A mi baráti körünkben csak 1 család van, ahol 3-3-3 év korkülönbséggel jöttek a gyerekek, és most jön a negyedik, amikor - na, találjátok ki, hány éves a legkisebb - hát persze, hogy 8!

De azért nagyon sokan mennek vissza dolgozni, vagy indítanak saját vállalkozást, szóval nem mindenki marad otthon. Sokan anyagilag nem tehetik meg. Sok nagyon produktív anyuka van. De a hosszú évek otthon maradása sajnos beszűkít, nem könnyű visszabillenni.

2019. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%
Van ilyen igen. Munkatársam folyamatosan azon panaszkodik, hogy nem bírja a másik munkatársunkat, és azon gondolkozik, hogy a "párjával" inkább belevágnak a babaprojektbe, mert ezt már nem bírja
2019. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
34%
Aki irta a 8 evet nemtom mire celzol de a gyes 3 év szal amikor ovis lesz vagy bölcsis anyuci megy melóba. De bírom az ilyet en is. Meg mikor latszik hogy kb 26 de a 3. Már ott a picakban a masik kettő meg 3-5 evesek tegnap lattam epp ilyet. Nah az ilyen nők csuszbak le az onmegvalositásukrol es telepedhetnek ra később a gyerekeikre
2019. szept. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
83%

Pont ma láttam facebook-on egy harmadik gyerek bejelentést. :D A nagyobb gyerek 6, a kisebb 3, jövőre jön a kövi.


De amúgy gondolj bele, hova mehetnének dolgozni? Ennek az ismerősnek is csak középiskolai végzettsége van. Nem egy félmillás hiányszakmát hagyott ott. Mire a még meg nem született gyereke 3 éves lesz, ő 36. És az önéletrajzába mit írna? 10 évnyi #szerelmeim poszt az állatkertbeli látogatásokról a kis koboldokkal?

2019. szept. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

"Aki irta a 8 evet nemtom mire celzol de a gyes 3 év szal amikor ovis lesz vagy bölcsis anyuci megy melóba."


Szerintem arra gondolt, hogy míg a legkisebb 8 évet be nem töltötte (és még két gyerek tanult amellett), addig járt a "főállású anyasági" dolog. Most jön a következő gyerek, és mivel valószínűleg kettő tanulni fog mellette, ezért a most születőnek a 8 éves koráig szintén meg van oldva az anyuka "főállású anya" státusza.

2019. szept. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk faxul is vagyunk osszetekva emberek. Kifejtem: 11 evesen menstrualsz elvileg lehet gyereked. 35 utan már nem igazan ajanlott bár 60 evesen is megjohet még. 18 evesen max erettsegid van, 24 vagy ha diplomad van joesetben azaz hanem csuszol. Utana kene dolgozni szülni stb. Viszont tul sok lyukat nem csipik az öneletrajzban. Akkor most mikor is teszel jót? Mondom ugy hogy ferfi vaok es a 6od is en voltam.
2019. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
84%

Nem a nö gondol egyet es szul , mert ott van egy ferfi , aki teherbeejti 3 szor , gondolom akarja a ferfi a gyerekeket es megteremti a hatteret hozza . 1 gyerek meg becsuszhat , de 2-3 nem , az mar nem veletlen

Es megint a nö a hibas

2019. szept. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!