Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi ideig jó egy cumi a...

Mennyi ideig jó egy cumi a babának? Lehet fura kérdés (7 hónap múlva szülök), de nem bírom megállni, hogy ne vásároljak már cukiságokat neki. A cumi jó lesz kb 1 év múlva? Ún. "nem romlik meg"?

Figyelt kérdés

2019. szept. 9. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem :)


Jó vásárlást

2019. szept. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy romlik meg...műanyag az egész. Majd frissen kell sterilizálni és kész.
2019. szept. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
...bocsi a furi kérdésért és köszi szépen a válaszokat! :)
2019. szept. 9. 13:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem romlik meg, de nem biztos, hogy elfogadja, így pénzkidobás volt a cumi vásárlás.
2019. szept. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Hát amíg ki nem próbálja, soha nem tudja meg, hogy elfogadja-e. Vett egyet, kész. Majd jó lesz a tesónak vagy elajándékozza.
2019. szept. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5 jaja, de én legalább négyet vettem, darabja minimum egy ezres.
2019. szept. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Hát minek vettél annyit 🙂 Én egyetlen darabot vettem, egyet pedig kaptunk. Egyiket sem fogadta el, azóta sem cumizik. Eltettem őket a tesónak.
2019. szept. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
...nálunk a féltesója 4,5 éves koráig cumizott... túlzásnak tartom, de max ha nem lesz jó neki vagyis nem fogadja el, eltesszük a tesónak.. :)
2019. szept. 10. 08:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem az a baj vele, hogy elromlik, hanem, hogy "kinövi". Az első méret talán fél éves koráig jó, utána más méret kell. Már ha elfogadja, a kisfiamnak is vettem, mégis mai napig engem használ helyette (10 hónapos).
2019. szept. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!