Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiatal védőnővel tapasztalatok?

Fiatal védőnővel tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Első gyerek és olyan védőnőt kaptunk akinek még nincs gyereke, szinte pályakezdő. Aki járt hasonló szituban mik a tapasztalatok? Lehetett rá számítani ettől függetlenül? Tudott segíteni?

2019. szept. 11. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

A vedonosegnek nem feltétele a saját gyerek, ahogy pl a férfi szülész nőgyógyásznak se kell szülnie. Huyle felfogás, higy azért, mert nincs gyereke, nem ért hozzá.


Nekünk nagyon jó volt. Frissen végzett, lelkes, segítőkész.

2019. szept. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%

Nekem rossz tapasztalatom van, pedig szeretem a fiatalokat. Okoskodó, tudálékos,tankönyv szerint bemagolt, tapasztalatlan kiscsaj volt, már bocsánat. Hál istennek elköltöztünk és megszabadultam tőle.

Nem volt még gyereke de úgy ki tudott oktatni a gyereknevelésről hogy csak csuda (most vagyok várandós a harmadikkal).


De az akkor 4 éves fiam nagyon jó fej volt, egyszer nagyon megszívatta: hallás és látásvizsgálatot csinált a kis fiatal védőnő. A fiam a full hülyét játszotta, amikor a jobb fülében szólt a zene a bal kezét emelte, a kékre azt mondta zöld stb. Mikor rákérdezett, hogy szobatiszta e éjszaka is, azt mondta nem, ő mindig bekakál bepisil az ágyba. Hát én már majd szét röhögtem magam, ez a fiam magánakciója volt.

A védőnő hüledezve magyarázta nekem, hogy hát anyuka a gyerekkel ilyen meg olyan súlyos gondok vannak, vigyem ide meg vigyem oda a gyereket, mikor már a fiam sem bírta ki röhögés nélkül és bevallotta, hogy csak hülyéskedett :)))

2019. szept. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Ja, nagyon hihető történet egy 4 évesről.....
2019. szept. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
98%
Mindenki kezdő volt valamikor. Legyen szó bármiről is.
2019. szept. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Utolsó ne haragudj, de én nem lettem volna büszke a gyerekemre egy ilyen akció után. Undorító dolog szivatni, és ez téged, mint szülőt is minősít.

Nekem pályakezdő védőnőhöz még nem volt szerencsém, de nem hinném, hogy kevesebbet tudna nyújtani, mint egy gyermeket nevelő, mivel 2 egyforma gyerek nincs. Lehet, ami a védőnőnek bevált, nektek nem fog. Tippeket viszont a fiatal is tud adni.

2019. szept. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem azok vagyunk, csak normális emberi lények, akik megtiszteljük a másikat azzal, hogy normálisan viselkedünk vele, és nem megalázzuk.
2019. szept. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk is egy fiatalabb lett. Hát amolyan nem sok vizet zavar... a kérdéseimre szinte soha nem tud válaszolni, de megnézi a Google-ben :) Az előző, olyan 45-50 év körüli védőnőnket nagyon szerettem, nem értettem vele mindig egyet, de udvarias volt, segítőkész és jó meglátásai voltak.
2019. szept. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
98%
Nekem nagyon jó tapasztalatom volt vele, ezerszer jobb, mint a nyugdíj kozelivel (ő is kedves, csak más)
2019. szept. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Én a helyedben inkább örülnék, hogy friss a tudása, így nem fog a háromóránkénti szoptatással meg a sírnihagyással nyomasztani.
2019. szept. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van, köszönöm a válaszokat!
2019. szept. 11. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!