Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések

A kérdés

Màsoknak nem fura amikor magyaros név mellé adnak vmi újkeletüt?

Csak nekem ízléstelen pl az olyanok hogy:

Kovàcs Andrea Misell

Vagy Szabó Jànos Noel

és hasonlók?

Vagy éppen Kovàcs Misell, Szabó Félix?

Olyan érzésem van mint pl öltözésben valaki felvenne melegítöhöz makkos cipöt vagy élvasalt nadrághoz kosztümhöz edzöt

szept. 11. 18:45  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Hát igen, ezek mind borzasztóak, dehát ha a szülőknek ez tetszik, mit tudunk csinálni :D

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/19Időpont szept. 11. 18:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nekem pl évekig kell majd ezzel élnem mert rokonbaba jön.Es majd gügyögni a Kovács Misellhez. Meg hallgatni mikor kakil a Misell.

Mert tuti hogy az orromra kötik majd és igy. Napi ezerszer fogom hallgatni

# 2/19Időpont szept. 11. 18:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szabályosan ellenérzést vált ki bennem a születendö babával szemben aki persze szegésznyke nem tehet rola, ártatlan, mégis hallgatni sem fogom birni, mikor rola lesz/van szo.

Szoval ambivalens érzéseim vannak, hogy ugy imádom pedig a babákat es valahogy gátol a neve abban hogy önfeledten tudjak én is örülni neki.

# 3/19Időpont szept. 11. 18:59 Privát üzenet

Hát, nálunk a rokonságban nem szokas teljes neven szólítani a gyerekeket. Sőt, senkit. Mondjuk teljes neven egyedül az orvosi rendelőben szoktak az embert, amikor hívják és ott a Kovács Jánosné is huylen hangzik....

Nálatok vezetéknévvel együtt szólítják meg a másikat? Agyvérzést is kapnék tőle és ez esetben tok mindegy higy Kovács Misell vagy Kovács Éva az a gyerek

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/19Időpont szept. 11. 18:59 Privát üzenet

Igazad van

Bár Szabó Félix kifejezetten jól hangzik, nem is újkeletű..,

Bár én alapból furán nézek a "Misell"-ekre, teljesen függetlenül a vezetéknevektől

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/19Időpont szept. 11. 19:11 Privát üzenet
Nem. Nekem tipikus nagyar vezeteknevem van, a keresztnevem pedig görög. Ritka név, nem jsmerek maás ilyet és imádom. Em

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/19Időpont szept. 11. 19:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De en tudom hogy Kovàcs Misell attol még hogy csak Misellezik.

De engem az bànt igazàbol hogy akadàlyoz a pozitiv érzéseimben iranta.

Es ha tovàbbviszem a dolgokat:

Ha lesz gyerekem es hazahozza bemutatni a leendö pàrját majd pl egy Micit vagy egy Ludmillàt aztan lesz egy cuki Radiàtor unokàm. Szoval kb hogy nyeljem én ezeket le? Talàn most tanit erre az élet

# 7/19Időpont szept. 11. 19:22 Privát üzenet
Hogy becézik majd? Misi vagy Misike?

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/19Időpont szept. 11. 19:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Vagy selli sellö

# 9/19Időpont szept. 11. 19:36 Privát üzenet
Szerintem a Kovács Misell nem a Kovács miatt hangzik hülyén. Szar név az is, a Noel is.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/19Időpont szept. 11. 20:41 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fogamzásgátló tabletta okozhat mindennap beszedês után gyomorgörcsöt? Van rá valami tea, görcsoldó bármi ami segített másoknak?
Miért beszélnek egyes anyukák úgy a pár éves gyerekükről másoknak, mintha azt a gyereke mondaná?
Miért ennyire zavaró ez másoknak?
Zoé és Zorka név testvéreknek. Másoknak nem furcsa?
Mennyire nehéz felnevelni egy gyereket? És sokan erre miért büszkék? Mármint miért vágnak fel másoknak?
MÁRTA névről mi a véleményetek? Tudom, manapság nem divatos, nekünk tetszik, de mi a véleményük másoknak?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!