Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két gyerekkel, egyedül hogy...

Két gyerekkel, egyedül hogy oldjátok meg a mindennapokat?

Figyelt kérdés

Egyedülálló anyuka lettem, egyelőre elképzelésem sincs, hogy fogom egyedül venni az akadályokat. Nagyon magam alatt vagyok, de tudom hogy kell valami terv, napirend, mert nem élhetünk bezárva... A gyerekek jelenleg anyukáméknál vannak, de jövőhéten már szeretném, ha hazajönnének.


Két lányom van, a nagy 4 éves, a kicsi 2.


2019. szept. 12. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

De hisz nem vagy egyedül! Ott vannak anyukádék. Gondolom máskor is segítenek majd.

Egyébként a hétköznapok 90 %-ban nem kell segítség (nekem). Amikor jól jönne: akkor amikor valamelyik beteg vagy én vagyok az.

2019. szept. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy férj/apa nélkül. Mert amúgy van segítségem, de mégsem ugyanaz, mintha lenne mellettem egy ugyanolyan, teljes értékű szülő, mint én.
2019. szept. 12. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Passz soha nem voltam egyedulallo ket gyerekkel 😁


Viszont 3al mar igen

Konnyen. Elvegre most mar egyel kevesebb van...

Szal van napirend. Ovi bolcsi. Kezd el es ha nem jo alakitasu ... Mashogy nem megy. Ero hatarozotsag es kitartad

2019. szept. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
Nehéz így tippeket adni, a nagyobbik gondolom ovis, a kisebbik jár bölcsibe? Ha nem, akkor tervezed beadni? Te dolgozol, vagy még otthon vagy a kicsivel? Ha dolgozol teljes, vagy részmunkaidőben? Az anyagi helyzeted lehetővé tenné, hogy alkalmanként babysittert fogadj? A nagyszülők mennyire rugalmasak? Tudnak segíteni pl oviból elhozni a gyereket, lehet náluk, ha beteg és dolgoznod kell, stb.? Eleve van napirendetek, vagy csak most alakítanád ki a helyzet miatt? A férjed eddig miben volt napi szintű segítség (oviba hordás, elhozás, bevásárlás, stb), mi az, amiben esetlet a jövőben is tudna, akarna segíteni, már ha van ilyen. Ezer dologtól függ, hogy mennyire egyszerű vagy nehéz a helyzeted, hirtelen ezek jutottak eszembe.
2019. szept. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!