Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Menstruáció szülés után?

Menstruáció szülés után?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,hogy szülés után,szoptatás mellett kinek,mikor jött meg először?

7 hete szültem,igény szerint szoptatok. A 6 hetes kontrolon mindent rendbe talált a doki. A gyermekágyi vérzésem az 5.hét vége felé maradt abba.

Tegnap vettem észre,mintha újra véreznék. Még csak enyhén látni a tisztaságin. Ma már kicsit jobban. Ez már lehet az elsò mentruáció? Nem nagyon korai még? Úgy tudtam,aki szoptat,annak később jön meg először


2019. szept. 14. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Tkp bármikor megjöhet. Van, akinek 6 hét után akár. Nekem 9 hónap volt.
2019. szept. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8 hetes volt mind a 4, amikor először megjött. 😊
2019. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3 hós volt a pici, mikor először megjött.
2019. szept. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7 hónappal szülés után jött meg először. Egyébként nekem szülés után 5 héttel volt olyan, hogy 2-3 napig semmi, majd újból vèreztem néhány napig. Ez úgy emlékszem a 9.hétig tartott. Hol alig volt valami, hol erősebb. Amikor először megjött, akkor még aktívan szoptattam.
2019. szept. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8 héttel jött meg szülés után szóval igazából csak egy maradt ki. Jobban féltem attól mi lesz ha a baba nem fogadja el utána,de szerencsére nem érezte meg :)
2019. szept. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3 hónappal szülés után, 1 hónapig tudtam szoptatni, de elég változó ahogy tudom.
2019. szept. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1-2 nap és kiderül az lesz e,vagy esetleg még a gyermekágyi folyás.

2019. szept. 14. 22:01
 8/8 anonim ***** válasza:
6. héten jött meg az első. 4 hétig véreztem szülés után.
2019. szept. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!