Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A nevelt lányom elmondta,...

A nevelt lányom elmondta, hogy barátnője van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 éves a nevelt lányom. Már jó ideje sejtem, hogy érdeklődik a lányok iránt. Melegekkel kapcsolatos videókat néz youtube-on, ilyenekről olvas és sokat hozza fel a témát. Tegnap este egy meleg srácról szóló filmet akart velem közösen nézni. Ezt a pillanatot éreztem megfelelőnek a nagy kérdést feltenni. Bizalmat szavazott és elmondott mindent. A lányokat és a fiúkat is szereti, de inkább a lányok. Van 1 hónapja barátnője is, akit ismerek, mert jár hozzánk. Elfogadtam ezt és mondtam neki, hogy részemről semmi nem változott. Az apukájának is elmondtam titokban, de kértem ne mondja el neki. A lényeg, hogy a nevelt lányom úgy tudja, hogy ez kettőnk titka, így csak velem beszél erről. Mit tegyek ebben a helyzetben? Engedjem vagy ne? Az apukája se tudja mi lenne a helyes ebben a szituációban. Előre is köszönöm a normális válaszokat!
2019. szept. 14. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Mármint mit engedjél?

A szexualitását úgy látom elfogadod.

Ha heteroszexuális lenne, hagynád 13 évesen a randizást?

Ha nem engeded is fog amúgy vele találkozni. Nem tudom ebből miféle baj lehet. Terhes biztos nem lesz, de azért itt is lehet a másik erőszakos vagy túl gyors a haladás.

Jó lenne megismerni a barátnőt szerintem

2019. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha 13 evesen fiubaratja lenne neki, ahoz mit szolnatok?

Kezeljetek ezt is epp ugy, mast ugyse tudtok tenni...

2019. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Semmit ne tegyél.Ismerd meg jobban a barátnőjét,és kész.
2019. szept. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Ugyan ugy kezeld, mintha fiuzni akarna 13 évesen 🤷🏻‍♀️
2019. szept. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele annyit amennyire szüksége van. Szerintem eddig jól kezeltétek a dolgot, tegyetek így ezután is. Apuka meg nagyon vigyázzon, hogy ne derüljön ki tudja.
2019. szept. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy engedd. Vagy tini hóbort aztan majd másképp lesz vagy nem de tok felesleges emiatt barhogy is bűntudatot kelteni benne.
2019. szept. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Eddig sem kérte az engedélyed...
2019. szept. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Örülj, hogy ilyen nyitott,és el merte mondani.

Mit tiltanál? Hogy ne legyen az, aki?

2019. szept. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt semmi gond nincs, és tök jó, hogy ilyen bizalmas viszony van köztetek. Esetleg biztasd rá, hogy az apjának is mondja el, hogy végre nyíltan lehessen kezelni egy olyan dolgot, amit amúgy is mindenki tud. Nektek szülőként annyi a dolgozók, hogy a kereteket, határokat megszabjatok, és hogy tamogatolag alljatok mellette.
2019. szept. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az apukáját is szeretné beavatni, tudja hogy ő is elfogadja. Magát a szituációt érzi furának az apja előtt. Mi elfogadjuk, de az igazi anyukája totál meleg ellenes. Nem is meri elmondani neki. A barátnőt korábban megìgértem, hogy alhat nála, de akkor nem tudtam milyen kapcsolatban vannak. Nyílván fiút se engednék itt aludni.
2019. szept. 15. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!