Nyitott szemmel alvás?

Figyelt kérdés
2 honapos a kislanyom es ejjel 2 x kel enni. Elegge faradt vagyok es egyik este azt vettem eszre, hogy miutanbelaludt es en is lefekudtem.. Egy ideig bamultam magam ele, vartam vajon tenyleg elaludt vagy meg felsir - e? Erre azt vettem eszre, hogy nyitott szemmel alszok.. Elegge megijedtem. A szemem elegge kiszaradt.. Elofordult valakivel ilyen?? Nrm sok ido lehetett, de rendesen nem ebbe a vilagba voltam. Ez vajon mitol lehet?
2019. szept. 15. 03:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is van. Fáradtságtól van
2019. szept. 15. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is aludtam így gyerekként. A nagyfiam is szokott néha.
2019. szept. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesómnak megmaradt felnőtt korában is.Az első barátnője majdnem becart mellette az első közös együtt alvásnál, onnan tudom, hogy aztán nevetve mesélték.Azt tudom, hogy semmilyen orvos nem foglalkozott komolyan a problémával és bár eltér az átlagostól ,de nem jelez betegséget.De nem tudom mitől van.
2019. szept. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
KB 2.5 éves koráig mi zártuk a lányom szemét :). Volt, hogy a boltban aludt el, az eladónő alig hitte el, hogy le kell zárnom a szemét.
2019. szept. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!