Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki kapott valamilyen szabály...

Ki kapott valamilyen szabály szerint nevet?

Figyelt kérdés
Ki kapott valamilyen minta/ szabály szerint nevet a szüleitől? Pl: minden gyerek neve M betűvel kellett kezdődnie, csak 5 betűs nevet adtak, a nagymama/nagypapa nevét kapták a gyerekek ilyen olyan változatban, csak virág neveket adtak vagy bármilyen rendszer ami megszabta a névadást.

2019. szept. 26. 15:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%
Balázs, Bogi, Blanka unokatesóim, viszont ők nem direkt, a szülőknek tényleg a B-s nevek tetszettek. A fiú unokatesóm viszi tovább a "hagyományt" Bianka és Bíborka lettek a lányai.
2019. szept. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%

A gyerekeim M betusok

De megbantam folyamatosan keverem oket 😄


Volt egy csalad ahol apa anya gyerekek mind B betus volt plusz a vezeteknev is 🙂

2019. szept. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nagyon jók a válaszok, mentek a zöld kezek 😁
2019. szept. 26. 21:55
 14/17 anonim ***** válasza:
98%

Zs-F betűk felváltva.

Zsuzsanna, Ferenc, Zsófia, Franciska, Zsigmond, Fülöp. Ismerősömék ezeket a neveket adták a gyereküknek :)

2019. szept. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
98%
mi magyar vezér neveket adtunk fiainknak. :)
2019. szept. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindhárman B betűs nevet kaptunk (bár csak a legkisebbnél volt direkt így tervezve).
2019. szept. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi a tesómmal mindketten E betűs első keresztenevet, és N betűs második keresztnevet kaptunk. Én személy szerint nem szeretem, hogy "összekapcsoltak" minket, de ez van. A gyerekeimnek nem adnék azonos betűs neveket.
2019. okt. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!