Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem akar gyereket? Mit...

Miért nem akar gyereket? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én már nagyon szeretnék most. Mindig azt mondja hogy majd még ráér.. Én már nem bírok várni nem tudok mit csinálni nagyon kell. Most volt nyáron az esküvőnk 6 éve vagyunk együtt. Szereti a gyerekeket nagyon el van a nővérem gyerekeivel is

Nem értem miért mondja hogy ráér


2019. szept. 28. 22:55
1 2
 1/14 Derwer ***** válasza:
98%

Ezt nem tőlünk fogod megtudni, hanem tőle.

Feltudok sorolni több okot, hogy miért nem akar valaki gyereket. (pénz, felelősség, nyivákolás, stb)

Es persze feltudok sorolni több okot, hogy miért akar valaki gyereket. (te magad vagy félig, taníthatod, cuki, stb)


Az higy nála éppen mi van a porondon, azt csak tőle fogod megtudni.


31F (akinek hamarosan fia születik)

2019. szept. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle. Itt senki sem gondolatolvasó.
2019. szept. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatjuk, miért nem akar. Beszélj vele! Amúgy hány évesek vagytok?
2019. szept. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok ő 30
2019. szept. 29. 10:12
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Hat manapság a 30 éves pasik nem sietik ezt el... Én nem túl sok 30 éves férfit ismerek akinek van gyereke. Konkrétan kettőt. Kicsit náluk később szokott megjönni az érzés.
2019. szept. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

Talán mert már van neki egy, ráadásul a hisztisebb fajtából... “Én már nem bírok várni nem tudok mit csinálni nagyon kell.“ - már csak az Oáá-óóóááá!!!!! hiányzik a végéről... Am meg ha még a gyerekvállalás kérdését sem lehet vele normálisan megbeszélni, rövid úton úgyis válás lesz a vége - szerintem nálatok nem is az egyáltalán nem működő kommunikáció ill. a lecarom a másik vágyait-attitűd, simán csak ez a gyerektéma teszi be a kaput nemsokára.

a, megunod, h nem jutsz vele dűlőre a témában, és otthagyod

b, megunja, hogy (az ő szemében) nyaggatod a témával, és otthagy

c, “véletlenül” teherbe esel, és a gyerek születése után nem sokkal otthagy.

Én a c-re tippelek - persze ne legyen igazam!

2019. szept. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 KillingTheMercy ***** válasza:
100%
A kérdésedre a választ leghamarabb szerintem is a férjedtől fogod megtudni, nem pedig a gyakorikérdések népétől. Kérdezz rá bátran, beszéljétek át a témát őszintén, mert jobb, ha minél előbb tisztázni tudjátok, hogy mik a céljaitok ezen a téren!
2019. okt. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A 40 év alatti férfiak 70%-ának nincs gyereke.


Talán,mert élni akarnak,és nem elhízni és dolgozni járni azért,aminek semmi látszata,mert elmegy az összes pénz.


Nem értem miért kellene egyből az esküvő után gyereket vállalni.

2019. okt. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Szinte semmit nem írtál arról, hogy mik az anyagi körülményeitek, munkakorulmenyeitek, kapcsolatotok elég stabil e, stb. 28 éves vagy. egyrészt beszélj vele, nődd ki a "nekem kell" attitűdöt és kezdj el kettőtök szükségleteiről gondolkozni lehetőleg kommunikáljatok.. másrészt meg élvezd már kicsit még az életet. ráér a bőgés meg a pelus pár évre, utána évekig nem tudszegmozdulni se majd.
2019. okt. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Zoleyy válasza:
100%
Ne erőltesd! Valószínűleg nem akar, de fél, hogy szakítanál miatta! Szóval ha te nem tudod gyerekmentesen elképzelni az életedet szakíts vele!
2019. okt. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!