Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem akar gyereket? Mit...

Miért nem akar gyereket? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én már nagyon szeretnék most. Mindig azt mondja hogy majd még ráér.. Én már nem bírok várni nem tudok mit csinálni nagyon kell. Most volt nyáron az esküvőnk 6 éve vagyunk együtt. Szereti a gyerekeket nagyon el van a nővérem gyerekeivel is

Nem értem miért mondja hogy ráér


2019. szept. 28. 22:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%

Dolgozzál, foglald el magad keress valami hobbit. Nem értem hogy lehet ennyire egysíkúan gondolkodni.

" Én már nem bírok várni nem tudok mit csinálni nagyon kell. "

Egyébként felesleges ide bármi szó, úgyis az lesz a vége hogy teherbe ejteted magad szépen szólva, vagy így vagy úgy. Nem javaslom. A gyereket ketten kell vállalni, ha mindkét fél úgy érzi eljött az ideje. Hisztivel nem sokra mész. De ha csak a gyerek számít a párod érzése nem akkor keress valakit de ne tedd tönkre más életét.

2019. okt. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt kérlek ne légy ilyen hisztis kisphitscha, mert ezzel csak ártasz... másrészt nem értem, hogy lehet olyasvalakivel házasságban élni, akivel még a gyerekvállalás-témát sem tudjátok megbeszélni... bocs, de ez nem házasság, ez egy kamu, a tipikus “jajdenagyonszeretjükegymást” a házasság pillabatában, aztán ahogy előtte sem, a házasság utàn sem működik a kommunikáció (meglepiiiiii!!!:D). Gyökerek... nem baj, kellenek ilyenek is, hisz’ különben ki emelné a válási statisztikákat... ;)
2019. okt. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Erik.-.vagyok válasza:
Ha nem akarja huzzál gumit azt kész vagy válj el tőle
2020. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na lett azóta gyerek?
2021. ápr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!