Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babaszobába dekorgumiból...

Babaszobába dekorgumiból készítettél már valamilyen figurát?

Figyelt kérdés
Sablon van a neten valahol?
2010. júl. 15. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Keress rá a kifestőre,coloring-ra,azokból lehet sablont csinálni,szinte bármiről találsz képet.
2010. júl. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem, mert giccsesnek tartom. Pontosabban az ilyen Walt Disney-s figurákat, vagy egyéb rajzfilmfigurát.


De mondjuk szépen harmonizáló színekből egy sor virágfűzér a falon, végig a kiságy vonalában, az szép lehet.

2010. júl. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18.55:rengeteg féle dekorációt lehet csinálni a gyerekszobába a mesefigurákon kívül is.Mi pl az évszaknak/ünnepnek megfelelő dolgokat szoktunk a plafonról lógatni,télen hóember,tavasszal virágok,Halloweenkor tökök és szellemek,stb.A dekorgumi nagyon jó anyag,mert színes,van tartása,de könnyen vágható és alakítható.
2010. júl. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves 1., nagyon jó, amit írtál, már találtam is egy csomó pillangót, azt szeretnék elsősorban készíteni.
2010. júl. 15. 19:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok.A dekorguminak van egy trükkje:ha megvasalod-sütőpapíron keresztül-,felpúposodik-nem tudom hogyan írjam körül-,és így térhatású figurákat lehet csinálni.Pl a pillangó testét 2x vágod ki,megvasalod,és a szélén összeragasztod.
2010. júl. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mivel lehet ragasztani? Hol tudnék utána olvasni? A boltban nem tudtak segíteni, azt mondták, hogy nem fogja a ragasztó.
2010. júl. 15. 20:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Én pillanatragasztóval szoktam,nagyon vékonyan szabad csak kenni,mert átmarhatja,viszont tutira egyben marad.
2010. júl. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
babaszobába nem túl jó ötlet a pillanatragasztó, mérgező gáz párolog belőle.
2010. júl. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Amikor megköt a ragasztó és az a pár pötty, nem hinném, hogy mérgező gázokat bocsátana ki.
2010. júl. 15. 21:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a minimális mennyiség ami egy pillanat alatt megköt,azonnal el is párologtatja a mérges gázokat.Nyalogatni meg nem fogja a baba.Más viszont tényleg nem ragasztja normálisan.
2010. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!