Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek jo otlet a babaszo...

Szerintetek jo otlet a babaszobaba egy ilyen ejjeli lampa vagy penzkidobas lenne?

Figyelt kérdés

Ferjemnek nagyon tetszik de en tartok tolle, hogy esetleg tul vilagos lenne a babanak ez a sok holdacska meg csillag es zavarna az alvasban.

Egy pluss teknosbekarol lenne szo ami csillagokat meg holdat vetitt a falra. Kb igy nez ki:

[link]


Es ennyire lenne vilagos tolle az egesz szoba:

[link]


2009. aug. 17. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Enyémeknek volt hasonló, az mozgott is (lassan forgott) de csak akkor kapcsoltam be, ha nagyon hisztisek voltak. Akkor elvonta a figyelmüket a sírástól, aztán elaludtak. Azt hiszem mindennapra felesleges és nem is jó ha csak erre tud elaludni. (Meg akkor hatása sincs annyira mintha csak néha használod.)
2009. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom, hogy valaszoltal. Igazad van tenleg nem jo otlet minden estere de, ha majd lesznek nyugosebb estek akkor egy kis figyelem lekotesnek jol fog jonni. Koszi az otletet. Meg nagyon kezdok vagyunk elso baba lesz.:)
2009. aug. 17. 15:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon cuki. ÉN megvenném, de azért egész éjjel nem használnám, csak amig elalszik. MErt nehogy túl világos legyen a szoba.
2009. aug. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Húúúú, ez tök jól néz ki, nem is láttam még ilyet. :))))

(Bocs, h nem a kérdésedre válaszolok, csak nagyon "kikerekedett" a szemem :)))))))))

2009. aug. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jól néz ki,de nem biztos,hogy ki tudnád használni?Lehet olcsóbban megúszod,ha foszforeszkálós csillagokat ragasztgatsz mondjuk a plafonra.Ha meg még csak most csináljátok esetleg a gyerekszobát(tapétázás)lehet kapni tapétát,bordűrt amin a csillagok és a hold foszforeszkál.
2009. aug. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs,hogy itt teszem fel a kérdést, de hol lehet ilyet venni? Mennyibe kerül?
2009. aug. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem baromi hangulatos, bár tényleg nem egész este, csak alkalmanként. Honnan szerzitek be és mennyiért, mert arra én is nagyon kíváncsi lennék! :D
2009. aug. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Baromi jól néz ki!!! Szerintem is a nehéz napokban jól fog jönni, és még el nem alszik nézegetheti és talán segíti is az elalvást. Én megvenném. Nagyon tetszik nekem!!
2009. aug. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!