Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babaszobába ilyen világitás?

Babaszobába ilyen világitás?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy a kiságy és a pelenkázó közé egy ilyen falra szerelhető lámpát teszek. Nektek van ilyen? Mekkora fénye van? Ezt azért szeretném, ha esetleg éjjel pelenkázni kéne, vagy valami van, akkor csak ezt a villanyt kapcsolom fel és nem a nagyot. Praktikus?

[link]


2011. szept. 13. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk egy kis gömb alakú, érintésre kapcsolódó narancssárga lámpánk van (3 fokozatú). Ez tökéletes pelenkázáshoz, mert tompa fénye van, nem világítja ki éjszaka a szemünket, viszont elég fénye van ahhoz, hogy tudjak pelusozni.

Szerintem a linkelt lámpa is jó megoldás.

2011. szept. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnál linkelni róla egy képet? Vagy hol lehet ilyet kapni?
2011. szept. 13. 16:33
 3/6 anonim ***** válasza:

nekünk pont olyan van, amit linkeltél. és imádom.

egy piros 25W-os izzó van benne, épp látni mellette.

3 éves a lányom, de az új ágyánál is ez van. nagyon szeretjük.

2011. szept. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Möbelixben vettük, ott több ilyen érintésre kapcsolódó narancssárga lámpa is volt. Volt álló, háromszög alakú is.


Ehhez hasonló az alakja, színe is, csak ez sólámpa (nem találtam olyan képet, ami nekünk van):

[link]


Viszont a sólámpa is jó megoldás, mert nincs erős fénye, és egészséges is.

2011. szept. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem sólámpa van, ha épp erősnek találtam a fényét, rádobtam egy textilpelenkát. Éjjeli pelenkázásra tökéletes.
2011. szept. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon édes! Én az előszobában, vagy a konyhában kapcsoltam egyébként csak fényt, az elég volt, ami onnan beszűrődött. Most egy 5W-os izzós ufó lámpája van, bár azzal éjjel pelenkázni nem lenne könnyű, hogy a kakit maradék nélkül letöröljem. :) De már nem is aktuális. Elalvás előtt nézi egy kicsit.

[link]

2011. szept. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!