Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dévény tornára akarja küldeni...

Betti Jazi kérdése:

Dévény tornára akarja küldeni a védőnő a kisfiam de nem értem miért?

Figyelt kérdés
9hónapos a kisfiam nem nagyon akar kuszni mászni de magától ül és próbál az ágy mellett fel állni voltunk neurológusnál is azt mondta az orvos higy semmi baja nem is értette miért erőlteti a vedőnő ezt az egészét ennek ellenére le akar minket küldeni Dévény tornára és mostmár tényleg nem értem hogy miért

2019. szept. 29. 21:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egy alap állapot felmérés ártani nem árthat a Dévényestől, max ő is megnyugtat hogy tényleg nincs gond
2019. szept. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
87%
Mi is tök feleslegesen el lettünk küldve dévényeshez, egy alkalom nem vészes (árban sem), menjetek el legalább megnyugtat ha nincs semmi baj :)
2019. szept. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
80%

Azért küldött, mert nem kuszik és mászik. A kúszás még annyira nem is baj, ha kimarad, de a mászás fontos allomásaa mozgásnak, a későbbi egyensúlyérzéknek és a beszednek is. Mászás alatt rengeteget fejlődik az agy és mivel a védőnő csak alapokat tud, nem gyógytornász, ezért küldött el. Kúszás 9 ho, mászás 11, ülés 10 hó körül van. Normális esetben mászásból ülnek ki a babák.

Nem lesz baja, ha megnézik, örültem volna, ha a nagyobbnál valaki figyelmeztet, nálunk a mászás kimaradása beszédbeli gondokat is okozott.

2019. szept. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
82%

Nem értem miért jó, ha homokba dugod a fejed?

De nem kötelező megfogadni a védőnő tanácsát. Viszont ebben az esetben minden lelkiismeretes védőnő hasonló tanácsot adna.

2019. szept. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!