Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, Nektek van valami...

Anyukák, Nektek van valami hobbitok?

Figyelt kérdés
Én 36 éves vagyok. Van két gyerekem. 5 és 10 évesek. Nincs időm semmiféle hobbira. Nem lelkesít semmi, nem rajongok semmiért. Teljesen belefásultam a hétköznapokba. Ti hogy vagytok ezzel?
2019. okt. 6. 07:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 26 éves vagyok egy gyerekkel, 6 hónapos. Nekünk a párommal a természetjárás a hobbink, illetve sokat utazunk. Hétvégente ha tehetjük, megyünk kirándulni, hétközben már azt nézegetem, hová mehetnék. Illetve nagyon ki tud kapcsolni a hímzés, varrogatás, ilyen kis kreatív apróságok, általában a babának csinálok valamit. Egy negyed órára is érdemes nekiülni, ha csak annyi időd van.
2019. okt. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Edzés és rajzolás. 30 éves vagyok, 8 hónapos a lányom. Heti 3szor edzek és amikor csak tudok rajzolok, gyakorlok mert tetoválóként akarok majd dolgozni.
2019. okt. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
Arra van időd, amire szakítasz időt! Te gyerekek nélkül is egy befásult nő lennél, nem szép dolog rájuk kenni.
2019. okt. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Keress valamit magadnak mindenképp, mert így nagyon hamar tonkremesz. Mindenkinek kell valami ami feltoltse. Munkahelyen mit csinálnak a többiek? Nem tudsz valakihez csatlakozni? Akár egy szombat délelőtt elmentek ide-oda.
2019. okt. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Horgolás, felnőtt színezők, nyelvtanulás, biciklizés. A gyerekem már nem kicsi, de csecsemőkoraban is ezeket csinaltam
2019. okt. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is a kreatív dolgok: festés, rajzolás, karkötők... Kirándulás, természetjárás, illetve sport.

5 és 10 évessel akár együtt is csinálhatod ezeket.

És egyetértek azzal, hogy arra van időd, amire időt szakítasz.

Én egyébként nagyon fontosnak tartom, hogy a gyerekem ne egy befásult felnőtt mintát lásson maga előtt.

2019. okt. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Hímezek. Babámnak is csináltam pár dolgot, meg ha van időm mindig dolgozok valami megrendelésen. Bár most lefoglal az utolsó trimeszterben a készülődés meg a házfelújítás, de mihelyst lesz időm ismét fogok dolgozgatni. Megnyugtat, leköt és élvezem, hogy a nagy fehérségből színes virágok lesznek:)

A másik amivel el tudok szöszmötölni az a puzzle. Néha a párom is leül mellém, és akkor tudunk a legjobbakat beszélgetni közben.

2019. okt. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
5 és 10 éves gyerekek mellett (nekem is ennyi a két fiam, 8 órás a munkahelyem, de épp konyhabútort újítok fel egy öreg barátomnak), már simán lehet szabadidőt lopkodni még akkor is, ha épp egy szobában ültök. Inkább azt kellene megtalálnod, te miben leled örömöd. Fásultság ellen meg magnézium, B-vitamin és néha baráti társaság... :)
2019. okt. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
2 óvodás gyermek harmincas anyukája vagyok. Szabadidőmben szeretek kreatív dolgokat csinálni. Pl. hímezni, kötni. Kirándulni, illetve színházba is szívesen megyek. Főzni sem utálok. Szerencsére a férjem is kiveszi a részét a gyereknevelésből, házimunkából, nem ragadt le mentalitásban a középkorban. Mindkettőnk szülei szívesen vigyáznak a kicsikre, ha kettesben szeretnénk lenni vagy menni valahova. Nincs miért fásultnak lennem.
2019. okt. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Edzeni járok heti 2x, olvasni szeretek, mindig van legalább 3 könyv ami vár a polcon, angolul tanultam régebben, az kicsit elmaradt sajnos, és megyünk programokra. Van hogy csak egy témanapra a helyi múzeumba, van hogy messzebbre...
2019. okt. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!