Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák: mi a hobbitok?

Anyukák: mi a hobbitok?

Figyelt kérdés
2016. febr. 3. 14:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Hajrá, már csak 44%. Néhány hét és nulla lesz! Gondolom ez a cél.
2016. febr. 3. 14:20
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvet tanulok, horgolok, főzök, sütök és most úgy döntöttem, megprobalkozom a quilling-el is.
2016. febr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Olvasni szerettem nagyon és filmeket nézni. Most már egyiket sem tudom. Másfél éves a gyerkőc, nincs segítségem. Férjem 5-kor ér haza, utána házimunkázok. De ha nagyobb lesz eljön majd még az én időm :-)
2016. febr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Olvasás, futás, jóga. Régen több is volt, de ezekhez ragaszkodom. :)
2016. febr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Éneklés, zeneírás, olvasás, kirándulás, sorozatnézés, számítógépen grafikai munkák készítése (utóbbi egyben a munkám is).
2016. febr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Olvasok leginkább. Meg blogot írok.

A többi az nagyon változó, de állandóan alkotok valamit :) Papírmasé, festés, rajzolás, gyertyaöntés, makramé, varrás, ilyesmik. Meg ha elkap az ihlet, akkor fordítok (gyerekregényt angolról magyarra). Nem pénzért, csak úgy, gyakorlás céljából, mert mert a nagyfiam nagyon szeret olvasni (8 éves). Ez onnan jött, hogy olvasott egy-két Roald Dahl könyvet, amik nagyon tetszettek neki, és emlékeztem rá, hogy egyszer olvastam tőle a James and the Giant Peach c. meseregényt, még amikor iskolás voltam. Viszont ezt nem adták ki magyarul. Úgyhogy nekiálltam, és lefordítottam. Azóta is szívesen fordítok ilyesmit, csak azért ez elég időigényes dolog, amiben szeretek elmerülni, de erre ritkán adódik lehetőségem.

2016. febr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
gombászás, horgászás, kert...előbbi kettő most kicsit szünetel mert még pici a babám
2016. febr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tornázok és futok.Csak sajnos összevissza ,a babám pont abban a korban van hogy állandó foglalkozást igényel ,minden érdekli.Még csak annyi sem jár ki nekem ,hogy jó alvó.

Olvasni és zenéthallgatni is nagyon szerettem.De mivel ezekbe jó belemerülni ,és nem közben félszemmel a gyerekre figyelni meg percenként ugrálni ,így nem igazán van erre idöm.

2016. febr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Olvasás, puzzle (ezt nehéz megvalósítani kisgyerek mellett), túrázás. Mostanában rákaptam a színezésre is, ez teljesen gyerekbarát :-)
2016. febr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Futás.
2016. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!