Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy kisiskolás fiú hogy...

Egy kisiskolás fiú hogy köszönjön egy felnőtt férfinak?

Figyelt kérdés
Nőknek csókolomot, de férfinak szerintetek?
2019. okt. 11. 14:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Jó napot kívánok! Akar nőnek is
2019. okt. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Ma már az oviban sem tanítják a csókolomot! Jó napottal köszönnek a felnőtteknek.
2019. okt. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Én is Jó napot,Szép napot,Viszontlátásra köszönéseket javaslom
2019. okt. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
37%
Nem ismerek egy olyan kisgyereket sem, aki jónapottal köszönne. Csókolómmal szoktak. Bár nyilván nem mindegy mennyi idős a kisiskolás és a felnőtt, illetve milyen kapcsolatban vannak. A szia is jobb, mint a jónapot.
2019. okt. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

2, sajnos ovija válogatja.

Egyébként igen, a "Jó napot kívánok!" alkalmas mindkét nem felé.

2019. okt. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
A napszaknak megfelelően. Csókolomot ne erőltessük, később csak probléma lesz belőle tiniként.
2019. okt. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

"A szia is jobb, mint a jónapot."


Miért is? Nem jónapot, jó napot kívánok.

Az én unokám 3 éves koráig mindenkinek sziát köszönt, azóta jó hangosan azt mondja "jó napot kívánok." Miért lenne baj ez? Nem csókolomozik, apja-anyja sem teszi.

2019. okt. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%

Jó napot kívánok.

A csokolom erőltetett. Tökre utáltam így köszönni gyerekként, és mindig leszídtak, mikor Jó napot kívánokkal köszöntem, pedig szerintem semmi gond nincs vele.

A nagyfiam is igy köszön, sosem tanitottam meg neki a csókolomot. Ismerős helyen szia/sziasztok, amúgy napszaknak megfelelöen.

2019. okt. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
27%

"A szia is jobb, mint a jónapot.

Miért is?"


Mert nekem ez a véleményem.

2019. okt. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%

"Mert nekem ez a véleményem."


Na igen. Ok, hogy neked ez a véleményed, de a gyerekeket nem a te véleményed szerint fogják nevelni. Esetleg te taníthatod így a tiédet.


Nekem is meggyűlt a bajom a hozzád hasonlóval, aki kitámadta a 10 éves gyerekem az utcán, mert "jó napot" kívánt neki. Gyerek hazajött és sírt, mert nem értette, mi rosszat tett. Mert csak azt tette, amit tanítottunk neki.

2019. okt. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!