Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit kap karácsonyra a 4 éves...

Mit kap karácsonyra a 4 éves kisfiad?

Figyelt kérdés
Tudjátok már mit kap (4 éves) gyereketek karácsonyra tőletek, esetleg más családtagtól?

2019. okt. 16. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Nem én vagyok az anya,de az unokaöcsém tavaly volt 3 éves 9 hónapos karácsonykor. Egy kártya játékot vettem neki. Egyrészt logikai volt mert össze kellett őket párosítani, másrészt fák voltak rajta amit a terméssel kellett összerakni. És volt róla pár szó. Mármint az adott növényről. Nagyon szereti, két hete is játszottunk vele amikor ott voltam náluk de sokszor előveszi és már tudja képről, hogy melyik fa micsoda és milyen a termése.

Anyukám könyvet vett neki, legókat, meg egy irányítható kígyót. Kapott még ruhákat is

2019. okt. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
4,5éves lego city vonatot kap, és társas játékot meg mesekönyvet.
2019. okt. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lego taviranyitos vonatot a nagyszuloktol meg konyveket ruhakat.

Tolunk is konyveket, lego ninjago capat, omlesztett legot.

2019. okt. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
A lányomnak annak idején még mi is összevásároltunk mindent, de hamar megunta és bevágta a sarokba. Ő és a kisfiúnk sokkal jobban megbecsüli azt az ajándékot, ami személyhez kötődik. Pl. szülinapjukra horgoltam állatokat, ezekkel alszanak, nem a bolti plüssel. Egyik nagymamájuk nagyon szép ruhákat tud kötni, ezeket is büszkén viselik. Bolti játékok közül amit szeretnek az a legó és a kisvasút. Más nem. Hasznos és jó ajándék még nekik a könyv. Vagy egy élmény pl. vadaspark, vasút múzeum. Egyébként rokonok sem vásárolnak már össze minden hülyeséget, direkt megkértük őket. Arra is, hogy ne sokat vegyenek.
2019. okt. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Édességet, legót, mesekönyvet, ruhát.
2019. okt. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi a kisebb ajándékok helyett összedobunk egy-egy értékesebb, tartósabb cikkre Karácsonykor, mert korábbi tapasztalatunk az volt, hogy a gyerekek figyelme szétdarálódott és a végén egy halom játék tetején eszi őket az unalom, ezért váltottunk szisztémát. Nekünk ez bejött, nemcsak sokkal jobban leköti őket egy dolog mint tíz, de azzal együtt, hogy a kevés dolog hatványozottabb figyelmet kap, sokkal jobban is értékelik őket, vigyáznak rá és ragaszkodnak ezekhez az ajándékokhoz. Az idei jelöltek: csepphinta, babzsák vagy Bilibo teknő.
2019. okt. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valamilyen társast kap tőlünk. Diafilmeket is tervezek javasolni a családtagoknak. Könyvnek is mindig örülünk, ha addig nem változik az érdeklődése, akkor vagy bolygósat, vagy emberi test témájút. Lego is mindig bejön, kirakózni is szeret. De sokszor van saját ötletük a rokonoknak, szerencsére haszontalanságok vásárlására nem hajlamosak, így én ezeket a tippeket csak akkor adom, ha kérik.
2019. okt. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!