Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meglepetés babások! Mennyi...

Meglepetés babások! Mennyi ideje voltatok együtt mikor "be csúszott"? Együtt maradtatok?

Figyelt kérdés
Csupán kíváncsiság.

#teherbeesés #Meglepetés baba
2019. okt. 18. 13:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Hát mi eléggé meglepődtünk, mivel bogyó mellett "csúszott be". 5 éve együtt voltunk már, természetesen együtt maradtunk, de nem tartottuk meg. Nem hiába védekeztünk..
2019. okt. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%

10 hónapja voltunk együtt. Megtartottuk a babát.Utána még 3 évig birtuk egymás mellett,aztán elváltak útjaink.

De a gyerekről továbbra is gondoskodik,közösen neveljük.

2019. okt. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Túl nagy meglepetésnek nem nevezném, azoknak általában örülni szoktam, ennek viszont a legkevésbé sem örültem, ahogy a férjem sem. Ebből következve természetesen nem tartottuk meg, ekkor voltunk 6 éve együtt, 2,5 éve házasok.
2019. okt. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, minden rossz indulat nélkül megkérdezhetem, hogy miért?
2019. okt. 18. 15:25
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Persze, mert egyetlen porcikánk sem vágyott (és nem is vágyik) rá.
2019. okt. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%
Nagyjabol 5 eve voltunk egyutt, amikor "becsuszott"... Addig tablettaval vedekeztunk utana megszakitas, vagy sehogy, de konkretan nem is terveztuk, ugy voltunk vele ha jon jon, ha nem nem. Fel even belul osszejott. Azota is egyutt vagyunk, lassan mar 7 eve.
2019. okt. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Fél éve voltunk együtt, ennek lassan hat éve, nemsokára érkezik a második, tehát együtt vagyunk.
2019. okt. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
A kapcsolatunk 3. napján estem teherbe, együtt maradtunk
2019. okt. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Kb 2 és fél éve vtunk együtt, abban az évben költöztünk össze. Megtartottuk, már a 3. babánkat várom. Lassan 11 év telik el.
2019. okt. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%
2,5 éve voltunk együtt. Kivizsgáltattuk magunkat azt mondták az orvosok nem lehetek terhes. Ezután még beszedtem azt a néhány szem fogamzásgátlót november elején. Decemberben már nem jött meg. Szóval elég nagy meglepetés volt. Most 1 éves de az ex férjem nem tudta mire vállalkozik így el fogunk válni.
2019. okt. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!