Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van-e aki megbánta, hogy nem...

Van-e aki megbánta, hogy nem vállalt gyereket és már késő?

Figyelt kérdés
Olyan nők véleményére vagyok kíváncsi, akik őszintén megbánták, hogy nem lett saját gyerekük.

2019. okt. 19. 13:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Én egyszer egy fórumon olvastam egy hölgy őszinte vallomását. Ő azt írta, hogy mikor fiatal volt, falta az életet, eszébe se jutott- sőt kifejezetten nem akart gyereket, élvezte a szingli létet, bulizott, világot látott élte az életét. Ez lett a hitvallása- hogy ennél jobb nincs is.

Később mellőle az összes barát- barátnő szépen elfogyatkozott, mindenki lecsaládosodott, ő pedig teljesen egyedül maradt. Egyedül minden szülinapkor, minden karácsonykor.... és depressziós lett, még öngyilkosságot is megkísérelt. Azt írta, hogy nagyon megbánta, hogy így alakult az élete. :(

Engem ez nagyon megrendített annak idején, több mint 10 éve olvastam már.


Ne haragudj, ha nem ilyen történtet akartál olvasni- de ez jutott hirtelen eszembe.

2019. okt. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem kell bocsánatot kérni kedves utolsó. Nincsenek szuicid gondolataim... Azt sem tudod ki vagyok a net mindent elbír... engem egy másik történet rendített meg.... amikor egy idős néni azt bánta meg, hogy elszalasztotta élete szerelmét... Ja és már van mögöttem rengeteg magányos ünnep, szülinap, volt, hogy egy barátom barátnőm sem volt mégsem akarok öngyilkos lenni..... szóval nem kell elnézést kérni.
2019. okt. 20. 19:27
 13/22 anonim ***** válasza:

Szia- 11-es vagyok.

Nem gondoltam egy pillanatig sem, hogy öngyilkos gondolataid lennének- szimplán a történet olyan, hogy igen- megbánta a hölgy, hogy nem lett családja.


A leírásaid alapján inkább pozitív személynek gondolnálak. Legjobbakat kívánom Neked!!

2019. okt. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%
5. Vagyok. Én lehet, hogy a helyedben - ha tényleg nagyon szeretnél gyereket - azt csinálnám, hogy összejönnék valakivel, és mindent megtennék azért, hogy legyen baba. (Úgy értem, hogy nem muszáj, hogy ő tudjon róla:)) főleg, ha egyedül is fel tudnád nevelni. Nem kellene forszírozni, hogy az apuka is segítsen ( persze csak akkor nem, ha nem is akar). Lehet, hogy most meg fogtok ezért kövezni, de nekem van ilyen a környezetemben is és szerintem a nő nagyon boldog, hogy lett gyereke, mert már ő sem fiatal. És ha ez lenne az utolsó vagy azutáni esély, akkor szerintem a cél szentesíti az eszközt.
2019. okt. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
5. sajnos egyet értek már én is gondolkodtam ebben... :)
2019. okt. 21. 06:53
 16/22 anonim ***** válasza:
Hát akkor rajta, kedves Kérdező:)))
2019. okt. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Ki a csudát érdekel?


Menj társkeresőre most! Ha értelmiségi pasi kell, Tinder, anyám is ott ismerkedik, 55 éves, 46 éves kora óta nem menstruál, szóval a klimaxot nem lehet fixen belőni!


Én megnéztem kíváncsiságból, mit reagálnak, ha kiírom, hogy férjet keresek családalapításhoz, rettenetesen sok párom lett, pedig azt is kiírtam, hogy már van egy gyerekem.


Csak a normálisak húztak jobbra, a negatív kommentek így elkerültek!


Anyám korosztálya is aktívan keres társat tinderen, 45 lehetsz, úgy pláne, Írd ki, hogy gyereket akarsz, családot egy szimpatikus, megbízható férfivel, lődd be a kort 35-50ig és írd ki, hogy nem akarsz éveket várni.


Fognak írnak és csak velük foglalkozz, senki mással.


Ha valaki leszól, egyszerűen unmatcheld!

2019. okt. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerösöm, akinek nem sok esélye van. Nem tudom mennyire bánja, a külvilág felé örök boldogságot sugall. Elmúlt 40 és tudom, hogy nagyon nem szép ilyet mondani de szegény borzasztó arcberendezéssel bír. Mindemellett borzasztó okos, kedves, humoros, és folyton örül mindennek. A probléma nem is feltétlen a külseje, hanem hogy magas elvárásai vannak a férfiak külsejével szemben. Pl neki csak 190 magas pasik tetszenek, akik jól izmoltak, barna haj stb. Ha így keres, sose lesz párja, nemhogy gyereke. Remélem nem szeretne.
2019. okt. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de nem hirdetem magam a neten:) Inkább az életben ismerkedek.
2019. okt. 22. 16:39
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nem biztos, hogy rossz ötlet a netes ismerkedés. Én 3 ilyen ismerős párt is tudok, akik tök normálisak, így jöttek össze és már család meg gyerekek vannak. Sok embernek nincs ideje bulizni menni stb, viszont a neten meg viszonylag rövid idő alatt sok emberrel tudsz “találkozni”, így az esely is sokkal nagyobb.
2019. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!