Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok megéri megtartan...

Mit gondoltok megéri megtartani a babakocsit?

Figyelt kérdés
Általában ha messzebbre megyünk akkor biciklivel megyünk azt szereti legjobban. A babakocsit csak úgy 6 hónapos koráig viselte el. Én arra gondoltam hogy feleslegesen foglalja a helyet a babakocsi és eladnám. Férjem szerint télen jól jöhet ha hó lesz. Viszont veszünk szánkót és ha minden kötél szakad van anyósomnál babakocsi annyi hogy régebbi fajta de azért nem 1000 éves. 13 hónapos most
2019. okt. 19. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért adnád el a gyerek alól a kocsit? Mi biztosíték van arra, hogy esni fog a hó? Nem látom értelmét megválni tőle.
2019. okt. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert ha babakocsival megyünk valahova kb 10 perc után vehetem ki és sétálni akar vagy vinnem kell, ha a kocsiban van ordít...
2019. okt. 19. 20:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még az eladással. 1 év múlva is el tudod adni.
2019. okt. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor és ilyen okok miatt adtam el. Nem hiányzott. Szerintem nyugodtan eldhatod, főleg, hogy van b terv azaz ott van a másik kocsi amit használhatsz. Az meg, hogy régebbi fajta kit érdekel?
2019. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem simán add el ha nagyobb arányban tolod üresen mint a gyerekkel, felesleges tárolgatni ha ennyire utálja. Gondolom ha már sétál akkor amúgy sem sokáig kéne. Esetleg vegyetek egy szülőkaros triciklit, azt jobban el szokták viselni mint a babakocsit. Hóra én sem alapoznék, sosem lehet tudni hogy mennyi fog esni.
2019. okt. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen én is triciklire gondoltam mert volt egy kölcsönbe és azt szerette. Hóra nem is nagyon számolok viszont ugye írtam hogy szeretnék szánkót venni tehát ha esik a hó inkább szánkózunk 😃 Ezért gondoltam hogy felesleges meg ha minden kötél szakad tényleg ott van anyósnáp mondta is hogy ideadja ha kell.
2019. okt. 19. 20:40
 7/9 anonim ***** válasza:
13 hónapos... nemrég tanult járni, intenzív mozgásfejlődés szakaszában van, persze nem ül meg a babakocsiban... most épp. De később lehet, hogy igen. Hosszabb séta, kirándulás esetén tricikliben aludni nem tud, betegségnél szintén jól jöhet, hideg időben (hó nélkül) is melegebb és jobb, mint a tricikli. Én nem adnám el, ekkora gyereknél még változhat, hogy miben szeret utazni.
2019. okt. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy éves koráig csak hordoztam, utána főleg sétált, utálta a babakocsit. Most kettő, simán elvan a babakocsiban, bevásárlásnál nagy segítség és ha egész napos programra megyünk ebben alszik.
2019. okt. 20. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én eladnám .az én lányom se babakocsizott már 2 évesen sem amin lehet eltetem.
2019. okt. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!