Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bunkóság, hogy nem segítettem...

Bunkóság, hogy nem segítettem feltenni a babakocsit a villamosra?

Figyelt kérdés

Babát várok, nem igazán van még hasam, és a nagykabátban meg pláne nem látszik.

Nagyon vigyázok magamra, mert már volt 2 vetélésem, és lehet, hogy a kelleténél jobban is, de nagyon féltem a babámat.

A minap egy hölgy, hatalmas, masszív babakocsival a megállóban megkért, hogy segítsek neki feltenni a villamosra a járgányt. Én tök normálisan mondtam neki, hogy ne haragudjon, de nem emelhetek, úgyhogy nem tudok segíteni. Aztán megkért mást, de hallottam, hogy morog az orra alatt, hogy mekkora bunkó vagyok :(

Olyan rosszul esett, azóta ezen kattog az agyam...


2018. nov. 18. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Nehogy ezzel emészd magad. Jól tetted hogy nem segítettél a te előzményeddel, mindenkinek a saját babája a legfontosabb, persze hogy nem veszélyeztetted.

Ő megtudott kérni mást, így segítséghez jutott.

Nem mindegy hogy az ember nem tud, vagy nem akar segíteni.

2018. nov. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne érzed rosszul magad. Én azért még hozzáfűztem volna a helyedben (ha már ennyire lelkis vagy :), hogy miért nem tudok segíteni, biztosan megértette volna. Te és a kisbabád vagytok a legfontosabb most.
2018. nov. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván tudod, hogy nem bunkóság ezért kár volt kiírni a kérdést.


Én anno sokat utaztam metróval a babakocsival (London), nekem is volt amikor megkértem valakit akkor mondta , hogy sajnálja de nem emelhet, én ezen nem morogtam mert sosem tudhatjuk, hogy kinek mi baja van épp. Engem pl. egyik nap műtöttek délután, másnap vonattal mentem haza, pedig 4 órás műtét volt , de itt nem tartanak bent műtétek után a kórházban, na, ha megemelel egy babakocsit akkor mehettem volna vissza a műtőbe.

Ilyenekkel nem kell foglalkozni, nemhogy még napok után is ezen rágódni.

2018. nov. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
nem
2018. nov. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én veszélyeztetett voltam a másodikkal. Vizsgálatról mentünk haza. Férjem fogta az elsőt, csatosban hordozta, kezében két nagy szatyor, mert hazafelé bevásároltunk. Én ugye mellette sétáltam (szinten kabátban). Egy igénytelen pasas kezdett ott kiabálni velem az aluljáróban, hogy én milyen királynő vagyok, hogy csak úgy vonulok, szegény emberem meg egy papucs, hogy cipekedik nekem. Mélységes döbbenet volt még hallgatni is. Még most, hónapokkal később is emlékszem rá, milyen rosszul esett akkor.
2018. nov. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkóság
2018. nov. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha felkerült a buszra az a babakocsi, segítettek neki, ne emészd rajta magad. Az hogy utólag morgott, mert mondtad neki, hogy nem emelhetsz, innentől már csak az adott személyt minősíti, nem téged. Hadd morogjon, tényleg ne törődj vele. Én talán még azt is mondtam volna a helyedben, hogy babát várok, ezért nem emelhetek. Hátha lojálisabb lett volna. Bár tök mindegy, az ilyenek ilyen is maradnak. Felejtsd el!
2018. nov. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne emèszd magad feleslegesen.

Csak majd jusson ez eszedbe, ha eseteleg valaki nem segít, te ne mirogj majd hisz lehet hogy nem tud.

2018. nov. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!