Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 éves kisfiúnak ajándék...

4 éves kisfiúnak ajándék karácsonyra?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy egy kicsit korai a kérdésem, de én mindig hamarabb megszoktam venni az ajándékokat, mert sokszor netről rendelek, és muszáj előre gondolkodnom.


Ti mit vesztek/vennétek 4 éves kisfiúnak karácsonyra?

Kb. 10 ezer forintig.


2019. okt. 20. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle minek örülne.......
2019. okt. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Dominó, puzzle, brio vonatkészlet, lego, zsírkréta, vízfesték, gyurma, játék pénztárgép, kávéskészlet, bevásárlókosár, ugrálókötél, mesekönyv.
2019. okt. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Mese(hos)os agynemu, lego, play dough, play mobil, nagymeretu hintalo, jatek konyha (fiam ezt fog kapni, ezt szeretne), taviranyitos auto stb
2019. okt. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Lego, diafilm, könyvek.
2019. okt. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megkerdeztem az enyem mire vagyik. Es abbol valogatok. Szeretne elektromos autót. Na azt nem kap. :D


Szeretne vonatot-sínnel. Sztem duploban kapja meg. Van tobb szettje, szereti.Bar sok gyereknel a lego jon be ilyenkor.. De nekem sokat szerepjatkozik, ehhez a nagyobb jobb.


Társasjatekok közül is van választék. Napokig el tudnek válogatni közte :D. Mesekonyv... Abból is kineztem par sorozatot..


Taviranyitos autó is menő nekik. Bar ezt nem veszek, mert van.

2019. okt. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!