Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek sem normális...

Szerintetek sem normális dolog, hogy kolléganőm elveszi a lehetőséget a kisgyerekektől? Ti szólnátok neki?

Figyelt kérdés
Facebookon és Instán szoktam nyereményjátékokon játszani, ilyen babás-mamásokon. Játékok, játszószőnyeg, babakocsi, vásárlási utalvány, kiegészítők stb. Mikor megosztok egyet, van egy gyerektelen kolléganőm, aki azonnal szintén és nem tudom hogy csinálja, csípi Fortuna vagy mi, de nagyon sokszor megnyeri. Eladja a dolgokat vagy pl a drága, márkás babafészket a macskája alá tette... Annyira bosszant, mert sok kisgyerekes anyuka játszunk és így elveszi a babáinktól a lehetőséget. Nekem is van egy 3 éves fiam, most várom a kislányomat és lett volna lehetőség egy nagyértékű vásárlási utalványt nyerni, amiből ki tudtuk volna fizetni a bababútor egy részét, de elnyerte... más ha más kisgyerekes nyeri meg, de ez szerintem tisztességtelen! Ti szólnátok neki a helyemben?
2019. okt. 27. 12:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Semmit. Attol hogy ő nem játszik még nem feltétlenül te nyered meg és ha nincs kikötve hogy csak gyerekesek játszhatnak akkor neki is ugyanannyi joga van hozza. Ne légy már ilyen kicsinyes.
2019. okt. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Ez óvoda. Azt csinál, amit akar. Nincs olyan kitétel, hogy csak gyerekesek játszhatnak, egyszerűen irigy vagy. És ez nagyon gáz.
2019. okt. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

Dehogy szólnék. Joga van játszani neki is. Ennyi erővel lottózni is csak az lottózzon aki éhezik, mert neki van igazán szüksége a pénzre? Ne legyél már ilyen! Lett egy ingyen macska fészke, ez miért zavar téged? Nem kellett vennie, ennyi.

Komolyan nem értem a mai anyukákat. Egy facebook nyereményjáték ilyen érzéseket váltson ki. Ilyen irigynek lenni, hihetetlen.

2019. okt. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

Ha pénz kell bútorra, dolgozz, keress pénzt.


Ha máshogy nem megy beszerezni a babakelengyét, csak szerencsejátékból, akkor meg nem kell gyereket vállalni.

2019. okt. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%

Attól, hogy nem a gyerekének nyeri meg, előnye származik belőle.

Semmivel sem jobb, mint akárki más.


Óvoda


Magam is szoktam olyanért osztani, amire nincs szükségem.

Továbbadom ajándékba, vagy eladom és veszek azt, ami kell.

Neki meg a macska a "gyerek" ( akiről gondoskodik). Egy babafészek nagyon szupi macskavóhely / árban szinte egyeznek is/

16 hós anyukája

23+1 hkm

Macskatulajdonos 😂

2019. okt. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
43%
Valóban bosszantó, de nem foglalkoznék vele. Ugyanolyan joga van játszani, mint másnak. Mondjuk azért az durva, hogy olyan sokszor nyer. Én is rengetegszer játszottam már, de soha semmit nem nyertem. Ez azért tényleg kissé igazságtalan. De nem tudsz mit csinálni vele. Hiába mondanád, hogy ne játsszon, úgy is fog.
2019. okt. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
28%
Én nem szólnék, de nagyon szánalmasnak tartom.
2019. okt. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Én sem értem, hogy hogy nyer mindig, de nem csak babacuccokat hanem csomó mindent nyer
2019. okt. 27. 13:33
 9/22 anonim ***** válasza:
85%
És akkor az összes többi játékost is leellenőrzöd, hogy van e gyereke, mekkora gyereke van, és mit csinál az ajándékkal?
2019. okt. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%
Fel nem fogom, hogy tud valaki ilyenen fennakadni. Szerinted azok a szülők akik mondjuk nyernek egy babakocsit, de már van nekik mit csinálnak a nyereménnyel? 2 babakocsiban tolják egyszerre a gyereket? Elárulom, 90%-uk ugyanúgy eladja.
2019. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!