Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek sem normális...

Szerintetek sem normális dolog, hogy kolléganőm elveszi a lehetőséget a kisgyerekektől? Ti szólnátok neki?

Figyelt kérdés
Facebookon és Instán szoktam nyereményjátékokon játszani, ilyen babás-mamásokon. Játékok, játszószőnyeg, babakocsi, vásárlási utalvány, kiegészítők stb. Mikor megosztok egyet, van egy gyerektelen kolléganőm, aki azonnal szintén és nem tudom hogy csinálja, csípi Fortuna vagy mi, de nagyon sokszor megnyeri. Eladja a dolgokat vagy pl a drága, márkás babafészket a macskája alá tette... Annyira bosszant, mert sok kisgyerekes anyuka játszunk és így elveszi a babáinktól a lehetőséget. Nekem is van egy 3 éves fiam, most várom a kislányomat és lett volna lehetőség egy nagyértékű vásárlási utalványt nyerni, amiből ki tudtuk volna fizetni a bababútor egy részét, de elnyerte... más ha más kisgyerekes nyeri meg, de ez szerintem tisztességtelen! Ti szólnátok neki a helyemben?
2019. okt. 27. 12:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%
Lehet azért nyer sokszor mert egy jókedélyű, pozitív személyiség és ezzel bevonzza a jót. Tanulj tőle!
2019. okt. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
5%
Igen, biztosan nagyon jókedvű és pozitív ember, ha szabadidejében facebookon gyerek cuccokat akar nyerni, amikor nincs is gyereke. Tényleg csak nekem szánalmas ez?
2019. okt. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az a szánalmas, aki ezt tartja szánalmasnak 🤷‍♀️
2019. okt. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszek az ilyen nyereményjátékokban. Vagy valami haver haverja nyer, vagy aki sokaknak tudja megosztani, hisz a hirdető cégnek az az érdeke, hogy a reklámjuk minél több emberhez eljusson.
2019. okt. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem meg az szánalmas, aki azt tartja szánalmasnak, aki szánalmasnak tartja.
2019. okt. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

"Időpont ma 16:29"


Lehet nyerni, húgom is ilyen szerencsés kezű (csak nem játszik babás játékon gyerek nélkül) nyert már grillezőt, iphone telefont, hetente nyer krémcsomagokat stb

Én sem vagyok szerencsés sajnos

2019. okt. 27. 16:51
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen minden bánatra ráosztó élettelenek miatt tipliztem le fészről. Ha pénzért promóznád ugyanennyit ugyanezeket a cégecskéket, rég nem érdekelne, kinek melyik macskája nyerte el a százegyedik szükségtelen vackot a nemes telefongyömöszölő anyukáktól.
2019. okt. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de az a nem normális, hogy így reszkedsz azokért a babakelelgyékert. Ne írd, hogy nem, nyílván azért zavar a nyereménye mert neked égető szükséged van rá. Meg kellene venni.
2019. okt. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
94%

Iiiiigenn, nyilvan a tobb ezer versenyzobol mindig pont a te idegesito kollegad nyer ...:DD


Hat ha hozzam odaallitana a munkatarsam, hogy bocs de azonnal toroljem a megosztasomat, mert nekem kutyam van es itt macskajatekot lehet nyerni, pofanrohognem :D


Az ilyen önjelölt facebook moderatorkodas helyett inkabb menj ki a gyerekkel sétálni a szabadba, pár napig meg szép ido lesz.

2019. okt. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
90%

Ha ennyire zavar, tiltsd le és nem fogja latni te mivel játszol

De mondjuk nem ertem miért zavar ez ennyire. Én is játszottam régen. Egy barátnőm megosztotta meg én is. Ha nyertem volna az ő gyerekenek adom. Ez is tisztességtelen ennyi erővel mert ő dupla eséllyel indult.

2019. okt. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!