Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak én tartom ezt irritálónak...

Csak én tartom ezt irritálónak és igazságtalannak?

Figyelt kérdés

SMA-Zente

Ez egy szuperul összerakott kampány volt de más szegényebb kisgyermek nem érdemelne gyógyulást?Te hogy látod?



2019. okt. 28. 17:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
90%
Az élet igazságtalan. Nyilván a másik/többi gyerek is megérdemelné, de én úgy látom az eseményeket, hogy Levi szülei későn kaptak észbe. Ennek ellenére én mindkét gyereknek utaltam ugyanannyi pénzt.
2019. okt. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
88%
Minden gyerek gyógyulást érdemelne. Csak ez nem így működik. Nem, nem tartom irritálónak. Én is mindent elkövetnék a gyerekemért.
2019. okt. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
63%
Sajnálom szegény gyerekeket, de ami ez körül forog, az már túlzás. Tele van az interneten evvel. Szerintem aki akart és tudott adományozni, az már rég megtette, nem kéne a csapból is ennek folynia. És igen, más, rengeteg gyerek megérdemelne segítséget. De tudjuk, a törtető emberek mindig többet elérnek.
2019. okt. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
46%
A te kérdésed az irritáló és a hozzáállásod. Minden szülőnek ott a lehetőség, hogy "kampányoljon". Kinek mikor jut eszébe,időben vagy későn. Egyik sem kért horribilis összeget, nem szakad bele az ember, ha kettőnek, vagy 10-nek is utal akár.
2019. okt. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
91%
Igen borzasztó igazságtalan az, hogy egy gyerel beteg .... vagy hogy meghal. Az is , hogy az egyik meggyógyulhat a másik nem. Akinek meghalt a gyereke biztos azt gondolja milyen igazságtalan, hogy az enyém egészséges. Akinek nem lehet gyereke az azt hogy nekem miért? Bőven lehetne sorolni.... sajnos az élet ilyen 😔
2019. okt. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
88%

Mi az irritáló?

Speciális helyzet, mivel ha működőképes lesz ez a szer, olcsóbb lesz és támogatni fogja a tb.

De ezek a szülők nyilván nem várhatnak erre.

Minden gyerek megérdemelné, hogy támogassák.

Ugyanakkor ha jól értettem nem fogja őket meggyógyítani ez a gyógyszer, csak valamit enyhithet.

2019. okt. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 A kérdező kommentje:
4 es ugye sejted hogy ez egy profi fizetett kampany volt?
2019. okt. 28. 17:31
 8/79 anonim ***** válasza:
83%
Az élet sajnos igazságtalan. Én úgy gondolom, hogy annyi pénzből rengeteg másik gyerek életét lehetett volna megmenteni úgy,hogy teljes gyógyulást tudtak volna elérni náluk. Zentének csak meghosszabbítják pár évvel a szenvedését,mert meggyógyulni nem fog. Szülő vagyok én is,de én nem magamat nézném,hanem a gyerekemet, hogy mennyire jó neki egy ilyen élet hosszabb távon. Amíg nem fog fel belőle szinte semmit addig jó. A kampány az jó volt persze,de szerintem túl volt tolva. Nem sajnálom kicsit sem tőle,de mégis az van előttem, hogy mennyi gyereken lehetett volna abból a pénzből segíteni,akik teljes életet élhettek volna egészségesen.
2019. okt. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
84%

Valaki fel tud világosítani, hogy hogyhogy nem gyógyul meg teljesen, vagy mi ennek a kimenetele?

Olvastam én is cikkeket róla, kb ismételgetik ott magukat, nem nagyon van info, hogy mi lesz a kezelést követően.

2019. okt. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 A kérdező kommentje:

Lehet hogy sz.r se lesz semmi.

Meg nem gyógyul

2019. okt. 28. 18:20
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!