Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is van aki gyesen befordul...

Más is van aki gyesen befordul az állandó otthonlétbe?

Figyelt kérdés

2019. okt. 29. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezert megyek vissza dolgozni.
2019. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem, mert nem hagyom, hogy így legyen. Bár most ilyen esős időben nem lehet hová menni, de mindig van aki felhívjon, vagy akit felhívjak, a többi kismamával jó időben kimegyünk a játszótérre, vagy sütit sütök. Meg amúgy is nagy nálunk a forgás, férjemnek sok haverja van, jönnek-mennek így sokszor van társaságunk. Nem szabad hagyni, hogy beforduljunk, aki akar, tesz ellene.
2019. okt. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagyunk egyformák, miért lenne baj az, ha valaki otthon érzi jól magát a gyermekével?
2019. okt. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De, befordulnék, ezért nem várom meg, és visszamegyek dolgozni.
2019. okt. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem. Olyan sok mindent jó dolog lehet csinálni! 14 hónapos. Bandázunk a játszótéren, sétálunk mindig máshol és olyan jó nézni, ahogy egyre jobban kinyílik számára a világ. Járunk babaúszásra, zenebölcsibe, minden baba-mama programra, ami a környéken van. Aztán otthon is egyre érdekesebben el tudjuk magunkat foglalni, ahogy nő.

Én heti 1-2x lelépek barátnőkkel szigorúan gyerek nélkül 2-3-4 órára, illetve 2 hetente a férjemmel is randizunk, olyankor kisorsoljuk a nagyik között arra az estére/éjszakára. Életem legjobb időszaka ez.

2019. okt. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ó, 5-ös, én is pont így csinálnám, erre vágyunk. Remélem, hamarosan sikerül és anya lehetek...
2019. okt. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Befordulnék de igyekszem minél többet menni a 4 hónaposommal. Játszótérre,úszni,sétálni,barátaimhoz,munkahelyemre.

Első pár hét volt rossz mikor még bent voltunk egész nap,de gyorsan változtattam rajta

2019. okt. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Igazából egy babával nem is lehet befordulni, hiszen, ahogy az 5-ös is írja, a babának igénye van programokra, nem lehet vele folyton otthon ülni.
2019. okt. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert dolgozom.
2019. okt. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!