Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A státuszok miatt nekem kell...

A státuszok miatt nekem kell keresni a védőnőt vagy ő keres engem?

Figyelt kérdés
Sose ad időpontot a következőre, mindig nekem kell hívni. Egy ismerősöm szerint neki kellene hívnia, amikor aktuálissá válik
2019. okt. 29. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom.. Nekünk együtt van az orvosi vizsgálattal, aminek a végén ők adnak időpontot, beírják a kisk9nyv végébe.
2019. okt. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kellene...



Kérj mindig akkor rögtön a következőre időpontot. Legalábbis nekem mindig adnak.

2019. okt. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Neked kell. A te gyereked, a te dolgod intézni a dolgait
2019. okt. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig ad új időpontot a végén, soha nem hívtam még fel státusz miatt, szerintem ez az ő dolga.
2019. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Mindig a látogatás végén beszéljük meg a következő időpontot és be is írja a kiskönyvbe, hogy tuti ne felejtsem el. :)
2019. okt. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy ad időponttot, vagy küld ki értesítőt
2019. okt. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Időpont?

Nálunk heti egy nap van tanácsadás, akkor kell menni, a hónapfordulohoz közelebb eső alkalomkor és mindegy mikor a tanácsadáson belül (8-12).

Ha megyünk oltasra (másik napon), akkor is ott a védőnő és van, hogy letudjuk a státuszt is.

(BP melletti város)

2019. okt. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az 5 éves státusz az egyetlen, ami előtt hvatalosan levélben ki kell értesítenie (mert ez kell a beiskolázáshoz). Ezt leszámítva a te dolgod, hogy mikor mész. Felhívod, megmondod, melyik nap lenne jó, ő aznapra ad egy konkrét időpontot és ennyi. Legalábbis nálunk így működött (vagy úgy, hogy tudtam, hogy minden csütörtökön van, hát mentem csütörtökön reggel. Látta, hogy ott vagyunk, végzett az előttünk lévővel, majd behívott minket is) Ha ő hívna, akkor meg az lenne a gond, hogy nehogymár ő ossza be a te idődet.
2019. okt. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Míg kicsi volt a lányom mindig én vittem védőnőhöz mikor már csak évente 1x kellet menő akkor ő keresett meg engem és beszéltük meg mikor menjek de volt hogy én mentem be év fordulón .
2019. okt. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!