Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szálloda medencéjébe bemehet...

Szálloda medencéjébe bemehet 1,5 éves gyerek? És miben, hogy ne csináljon bele és ne fulladjon meg? Úszógumi bevihető?

Figyelt kérdés

Hallottam már úszópelusról, de milyen az és mennyire megbízható és hogy működik?


Én még nem merném bevinni a babát, de gondoltam, csak megkérdem, hátha mégis megoldható, hogy együtt legyen a szülőkkel a medencében, ha úgy adódik.


Tapasztalt szülők, akik már voltatok így pici babával szállodában, hogyan oldottátok meg ezt a kérdést?


Minden jó tanácsnak, tapasztalat megosztásának örülnék és köszönöm!



2019. okt. 30. 11:24
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

11: Köszi! :) Ment a zöld neked is!


Jöhetnek még válaszok!

2019. okt. 30. 12:11
 12/25 A kérdező kommentje:
12: Igen, jár a pont! :)
2019. okt. 30. 12:12
 13/25 anonim ***** válasza:
90%

Minden rossz indulat nélkül mondom, hogy keressetek gyerekbarat szállodát, ahol van gyerekmedence.

Nektek is jobb és a többi vendég fürdőzését sem rontja el, ha "baleset" történik💩

2019. okt. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
64%

3 hónapos kora óta járunk babaúszásra. Nekünk DM-es úszópelus van, tökéletesen bent tartja a kakit, akármilyen formátumú is. Egyébként megvigasztalok minden higiénianyukát, hogy egy babapisi a legkisebb gond, ami abba a medencébe belekerül. A nagyobb gyerekek, sőt, még a felnőttek is nyugodt szívvel h*gyoznak bele a medencébe egy bizonyos társadalmi rétegből. És gondoljátok, hogy mindenki rendesen kitörli a fenekét, aki belemegy? És szerintetek nem megy bele senki gombás lábbal, izzadtan, nem köpnek bele az emberek, nem folyik bele az orrváladék, nem megy bele olyan ember aki napok óta nem fürdött? Vagy nem megy bele olyan nő aki még menstruál, de "jovanazúgy", úgyse látszik? Ó, dehogynem...dolgoztam nyári munkán wellnessfürdőben, nem akarjátok tudni. Az a pár mili babapisi ami belefolyik a pelusból a medencébe, az nem oszt-szoroz ebben a kérdésben. Mi 5 hónaposan vittük bababarát wellnessbe, beleülős úszógumival vígan elvolt velünk. És a nyolcasnak üzenem, hogy nem, nem ordította végig, sőt, emlékeim szerint egyetlen egyszer sem sírt a medencetérben. De a stílusért gratulálok, roppant igényes, tudnám mit keresel a gyerekes kérdések között. Ha csak trollkodni jársz ide, foglalkozhatnál hasznosabb dolgokkal is.

Úgyhogy egy ekkora gyerekeket már nyugodtan vihettek, azért vagy te hogy ne fulladjon bele, beleülős úszógumit és úszópelust vegyél.

2019. okt. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

15: Köszi, neked is adtam zöldet!


Viszont néhány helyen azt olvastam, hogy a gyerekmedencékbe nem engedik be a szülőket - nem tudom, hogy ez mennyire igaz?

2019. okt. 30. 12:24
 16/25 A kérdező kommentje:

Kedves 16-os válaszoló!


Na, végre az a tapasztalati, részletes válasz, amit vártam és nagyon köszönöm, hogy mindezt megosztottad velem!! :)


1000%-ban hasznosnak találom a válaszodat, ment a zöld!!

2019. okt. 30. 12:27
 17/25 A kérdező kommentje:

"...dolgoztam nyári munkán wellnessfürdőben, nem akarjátok tudni"


Én nagyon szeretném tudni!


Ha gondolod, meséld el privátban az élményeidet!:)

2019. okt. 30. 12:33
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Ahol mi voltunk, ott a kisgyerekeknek szánt pancsolónál (amiben játékok is vannak, fröcskölő, pici csúszda, stb) volt kiírva, hogy egy gyerekkel maximum 1 kísérő mehet.
2019. okt. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
20: Oké, köszi! Ment a zöld! :)
2019. okt. 30. 12:42
 20/25 anonim ***** válasza:
A gyerekem olyan lábgombát kapott egy magyar felkapott 4 csillagos wellnessbe a nyáron, hogy 1.5 hónapig kezeltük mire végre megszabadult tőle. Úgyhogy én a babapisin totál nem akadnék fel.
2019. okt. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!