Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szálloda medencéjébe bemehet...

Szálloda medencéjébe bemehet 1,5 éves gyerek? És miben, hogy ne csináljon bele és ne fulladjon meg? Úszógumi bevihető?

Figyelt kérdés

Hallottam már úszópelusról, de milyen az és mennyire megbízható és hogy működik?


Én még nem merném bevinni a babát, de gondoltam, csak megkérdem, hátha mégis megoldható, hogy együtt legyen a szülőkkel a medencében, ha úgy adódik.


Tapasztalt szülők, akik már voltatok így pici babával szállodában, hogyan oldottátok meg ezt a kérdést?


Minden jó tanácsnak, tapasztalat megosztásának örülnék és köszönöm!



2019. okt. 30. 11:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
37%

Az aquaworld hotelba járunk, többször ült már úgy pelusos a vízben, hogy a kakija a gumis résznél szivárgott..


Mellesleg gombával, szemölccsel és szőrrel, nemibetegséggel is mennek emberek a vízbe, ilyet is szoktam látni.


Az egyetlen ami vígasztal, hogy a víz fele klóros hypos brutális tisztítószer.


Nem a suttyók közül, az öregek és az igénytelenek a legvisszataszítóbbak.


Bármilyen drága a hotel, lesznek benne nem odavaló emberek..


Én a gyerekem nem vittem vízbe, csak mikor már szobatiszta lett.


A Balcsiba maga miatt nem, többször úszott már mellettem széklet ott, nem is jàrok felkapott élővizekbe, a medencébe meg magam miatt nem, nem tudom mit csináltam volna, ha épp valami meghajtja a hasát és a medencében végzi.. a takarítási számla a minimum égés, utána köztük kell maradni, hisz ki van fizetve a wellness..


Itthon remekül pancsol a számára medencényi kádban, itt is merült először, nyáron meg medencézett itthon, azt is imádta, azt csupaszon:)


Szerintem nem való nem szobatiszta gyerek közösségi vízbe. Egyébként nem vagyok elvakult, hiába a sajàt gyerekem pisije nem undi, de mások gyerekéé számomra az.

2019. okt. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
58%
Igazából nem teljesen értem, miért jó a kisgyereknek, ha ilyen medencébe bemegy. Ha járt babaúszásra és tud úszni, oké, de egy szálloda úszómedencéjébe? Miért? A gyerekmedence jó lenne neki.
2019. okt. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Eldobhato uszopelus+nem eldonhato pelus ( uszonadrag), tuti kakabiztos. De 1.5 eves meg sose volt uszodaban, strandon, balcsiban? Mi 3 honapos koratol jarunk, 2.5 eve mar, sose volt baleset.
2019. okt. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ és mentek a zöldek, mert nagyon hasznos hozzászólásokat írtatok! :)


20-as: "A gyerekem olyan lábgombát kapott egy magyar felkapott 4 csillagos wellnessbe a nyáron, hogy 1.5 hónapig kezeltük mire végre megszabadult tőle. Úgyhogy én a babapisin totál nem akadnék fel."


Megírnád nekem a hely nevét (legalább privát üzenetben), hogy még felnőttként se menjünk oda? Köszi előre is!

2019. okt. 30. 20:42
 25/25 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2019. okt. 31. 11:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!