Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen a napirendetek egy 1...

Milyen a napirendetek egy 1 év körülivel és egy 2 évessel, aki bölcsis?

Figyelt kérdés
(1 év körüli gyerek otthon van velem + 4 órát dolgozom, csak a 2 éves bölcsis)
2019. okt. 31. 06:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Követem, nekem is 1 ev lesz köztük :) bocsi az offert.
2019. okt. 31. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Remélem segít a válaszom, mivel nekem már 4 gyerkőc van,a két nagy 4 és 5 éves.A kicsik meg 10 és 22 hónaposak.

De igazából amikor még csak a 2 nagy volt, 1 és 2 évesek,ugyanez, vagy legalábbis hasonló volt a napirendünk. Most ugye ők mennek oviba már, de a párom viszi őket általában.

A 10 hónapos kel nagyjábol fel 6kor,akkor szopizik és utána még visszaalszik 7ig kb.Akkor kelünk a 3 nagyobbal is. A 22 hónaposom is szopizik meg. Aztán csinálok reggelit,ők még elvannak egy fél órát.Reggeli után peluscsere mindkettőnek,de csak a nagyobbat öltöztetem at(a kicsi nagyon fogzil,ömlik a nyala es igy is naponta 2szer kell atoltoztetni legalabb). Fogmosás,valami frizura és fél 9kor indulunk a bölcsibe. Most hogy jönnek a hidegek már autóval fogunk menni,kulon vicces lesz két gyereket berakni meg kivenni a kocsibol,eddig gyalog mentunk,9re ott vagyunk.Aztán hazajövök a kicsivel,atoltoztetem a pizsamabol,aztán ő 10től alszik dél-fél 1ig.Kozben en megfozok,takaritok stb. Egy órakor ebedelunk,utana atoltoztetem megint,jatszunk picit,es 2kor megyünk a tesóért.Ezután neha elmegyunk meg egy fel órára játszótérre.De fél 4kor már otthon vagyunk,ilyenkor kapnak uzsit. A ket nagyobb fel 5 korul er haza apukajukkal. A 10 honaposom meg ilyenkor szopizik egyet es 5tol 6ig alszik. A nagyobb is van hogy elalszik meg ilyenkor de 6kor ot is keltem mert ejszaka nem aludna. 7ig eljatszanak egymással,vacsora.Fel 8kor a ket kicsinek furdes van,de sokszor egyutt furdenek mind a 4en. Fel9ig meg lehet jatszani picit. Aztán fel9kor szopizik a kisebb,9kor a nagyobb is. Fel 10kor alszanak biztosan. Nagyobbak meg kukorekolnak 10ig is sajnos,de nem tudjuk oket hamarabb lerakni.Keson fekvo az osszes gyerekunk🤦Emelle 4bol 3 viszont aludna is jó sokaig,hetvegente hagyom őket 10ig is aludni.Kar h a legkisebb mar fel 6kor bulizna🤷

2019. okt. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!