Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Méhnyakrákom van? Mi lesz a...

Méhnyakrákom van? Mi lesz a gyerekeimmel?

Figyelt kérdés
14. napon pecsételtem, 15. nap semmi, ma megint pecsételtem. 28 naposak a ciklusaim. A menstruációm is hosszú, még a 10. nap barnaztam, a doki szerint az rendben van. De ez a köztes vérzés félek hogy méhnyakrák. 9 és 2 éves gyerekeim vannak, én meg meghalok.
2019. okt. 31. 18:17
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
92%
14. napi pecsételés lehet peteéréstől is, akár mióma, vagy ciszta is okozhatja. Az elhúzódó menstruáció is lehet ezeknek a következménye. Ezek nem halálos betegségek, lehet őket kezelni, nem kell egyből a legrosszabbra gondolni, de mindenképp keress fel két orvost, egy nődokit, meg egy pszichiátert.
2019. okt. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
69%

Ha ilyen félelmeid vannak, akkor ajánlok egy jó kineziológust. Nekem tesómék autóbalesete után volt olyan félelmem az autóban, hogy konkrétan 3-4 évig egyátalán nem is vezettem, utasként is csukott szemmel- és iszonyúan rettegtem. Engem kikezelt ebből egy kineziológus, már több éve újra vezetek és semmi gond hálistennek.

A tüneteiddel ezek szerint voltál nőgyógyásznál, aki még nem mondott diagnózist? Volt rákszűrés? Eredmény?


Ha kiderül, hogy mégis nagy a baj, akkor meg mindent megteszel a gyógyulásért- ennyi a maximum amit a gyerekeidért tehetsz! Persze remélem, hogy nincs rákos betegséged!

2019. okt. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
90%
Valoszinu nem vagy rakos. De ezt csak egy orvos mondhatja meg. Meg persze akkor kene neked egy pszichologus is. A gyerekeidnek pedig ha jol ertem, van szereto apukaja. Ha veled barmi tortenik nyilvan megoldja es nem teszi ki a kozos gyerekeiteket a mezo szelere. Nyugi. Minden teren.
2019. okt. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. nov. 1. 07:31
 25/34 anonim ***** válasza:
62%

Ennyitől még nem kéne a nekrológodat fogalmaznod...

Nehéz lehet a családodnak,egydzerre két orvost is keress fel, egynőgyógyászt meg egy dilidokit!

2019. nov. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, az Isten áldjon meg. Mi lenne ha önsajnálat és márírkodás helyett elmennél egy rákszűrésre??? 10 perces procedúra az orvosi rendelőben, majd 1 hét múlva jön az eredmény. És tadaaaam nem kell kétségek között lenni, és aggódni hogy "mivan ha rákos vagyok".

Ezen mi nehéz?

És nekem ne írd hogy nem szólok érdemben hozzá, mert ennél érdemibbet már nehéz lenne írni.

2019. nov. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
82%
Most ne haragudj, de nagyon csúnyán felhúzott ez a kérdés. Egy közeli rokonomnak három hónapos pici baba mellett újult ki a rákja, már tele van áttéttel, nem tudják egyelőre kezelni se,m amíg töprengenek, addig is zabálja a szervezetét, és mégis emelt fejjel napról napra látja el a kisbabát és igyekszik pozitívan hozzáállni, miközben azért azokat a hivatalos dolgokat is folyamatosan intézi, ami amiatt kell, hogy ha tényleg meghal, a gyerek ne maradjon magára, illetve az apjának könnyebb legyen majd. Most voltunk nála hétvégén, csupa mosoly és bizakodás, miközben húsz kilót fogyott és szoptatni se tud. És te meg itt nyivákolsz egy kis közti vérzéssel, hogy biztos rák, úgy, hogy még orvoshoz se mentél el, és csak sajnáltatni tudod magad. Annyira igazságtalan az élet.
2019. nov. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Utolsó rohadt gusztustalan vagy, magadnak kívánja rosszat...
2019. nov. 6. 21:35
 29/34 anonim ***** válasza:
87%
Nem ő a gusztustalan, hanem TE, kérdező.
2019. nov. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
83%

Igazságtalan az élet. Az idióták mindig vérig sértődnek, ha valaki finoman megjegyzi, hogy egy barom...

A 27es semmi rohadt gusztustalant nem írt! Csak nem vagy képes felfogni a lényeget! Sajnáljuk...a családodnak kitartást hozzád!

2019. nov. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!