Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vigyek baba látogató...

Mit vigyek baba látogató ajándékba?

Figyelt kérdés
Olyan helyre, ahol mindene megvan a babának. Semmire nincs szüksége.
2019. nov. 2. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha újszülött és anyuka esélyes h szoptat még, akkor gyümölcsöt. Bár ha idősebb a baba, akkor is jó a gyümölcs, mert akkor a baba kaphatja már esetleg, és az oké h megvan minden. De egy aranyos ruha (nagyobb méretben mint a mostani mérete a babának) sztem mindig jó ajándék. Vagy ajandek utalvány baba boltba, anyukának rossmannba ilyesmi.
2019. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
5 hónapos és nem szopik. Én is nagyobb méretű ruhára és ajandekutalvanyra gondoltam.
2019. nov. 2. 18:52
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam, hátha jön valami kreatívabb ötlet is.
2019. nov. 2. 18:53
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Lehet "pelenkatortát" vinni, ahhoz csak azt kell tudni, mekkora és milyen pelenkát használnak. Ez kreatívan néz ki, és garantáltan hasznos - pelenkából sosincs túl sok.

Meg esetleg vásárlási utalványt a DM-het vagy a Müller-hez, ott azt vesznek belöle, amire éppen szükségük van.

2019. nov. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
2019. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Metionin ***** válasza:
51%
Tangle teezer fésűt, főleg ha kislány. Oké hogy még idő mire használni tudják, de a nagyobb méretű ruhával is ez lenne. Mióta van ilyen fésűm, mindig eszembe jut hogy mennyi könnyet, hisztit és fájdalmat megtakaríthattam volna anno ha ilyennel fésültek volna és ha valakinek baba ajándékot kell vinnem, tuti ilyet viszek.
2019. nov. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Vannak dolgok amikből sosem elég. És nem is feltétlen kell a pelenka, fürdető, ruha... Stb. Cumi, szundikendő, rágóka, pléd, csörgő, tapikönyv.
2019. nov. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon örültem anno ruháknak, utalványnak, pelenkatortának, popsitörlőnek, tápszernek(mi külföldön lakunk, itt nem írja fel orvos) kéz és láblenyomat-készítőnek, egy barátnőm bögrét hozott amin a babám fotója van, babahálózsáknak, névre szóló baba eükönyvborítónak..
2019. nov. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekunk is mindenunk megvolt es igy is szinte mindennek orultem amit hoztak :) nem lehet elrontani! Egy dolgot ne es az a plüssok foleg a nagyobbak. Meg kisebb ruhat vagy pelenkat ne vegyel mint amit epp hord :)
2019. nov. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utalvány. Pelenka, popsitörlő. Kérdezd meg, hogy milyen tápszer, és ha vény nélküli, akkor vigyél belőle. Én pont most voltam hétvégén, ugyanígy tápszert vittem, egy nagyobbacska bodyt, és textilpelenkákat, ez utóbbi volt nagy telitalálat, mert ráadásul ilyen micimackós minta is volt rajta, annak nagyon örültek. C&A-ban lehet kapni.
2019. nov. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!