Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor jöhetnek az első babalát...

Mikor jöhetnek az első babalátogatók?

Figyelt kérdés

Nálatok mikor mehettek?

Családban volt, aki mondta, hogy rögtön jönni fog, de én várnék azért 2-3 hetet a látogatásokkal. Tudom, hogy ez nem mindenhol van így, és van ismerősöm, aki az első héten elvitte mindenkihez.

El meg főleg nem vinném. Aki kíváncsi, majd jön, de azért ne már első héten..

Azért tettem fel a kérdést, mert tudom, hogy sértődés lesz a vége, erre nagyon nagy az esély, és kicsit tanácstalan vagyok.

Segítenétek?



2017. febr. 10. 16:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk is lesz hamarosan babank,már en is gondolkoztam ezen,én az elso het után max anyukámat és aposomekat latnam szivesen. 3 hét után már johetnének a rokonok és a kozeli baratok.
2017. febr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim, keresztanyám, férjem nagymamája és keresztanyja már a kórházba jött. Barátok 2 hét után jöttek.
2017. febr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk a legjobb barátok, barátnőm, nagyszülők már az első pár naptól kezdve. Bár igaz, mi nem is teherként éltük meg, hogy itt vannak, meg ők kiszolgálják magukat nálunk simán, szóval nem az volt, hogy még tőlük is kellett kérdezgetnem, hogy mit kérnek inni, stbstb.

Nekem jó volt, hogy itt voltak, nem zavartak egyáltalán.

2017. febr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Hozzank mindharom gyereknel jottek az elso hettol.
2017. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván, amikor ti közösen úgy látjátok jónak. Most az influenza időszakban egyébként se kéne erőltetni a látogatásokat.


Nálunk senki se sértődős és mindenki megvárta, míg mi szólunk, pedig megvárattuk őket rendesen.

De nehéz szülés volt, lassan jöttem helyre, kemény menet volt az összeszokás is (non-stop szoptatás ellenére se akart beállni a kereslet-kínálat stb...).

Képet, videót egyből küldtünk, de kb. 3-4 hét múlva jött a legszűkebb család is.

2017. febr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk úgy volt h anyum itt volt az első hénen segíteni.

Aznap mikor ment haza jött látogatni keresztanyum, és a lánykám leendő keresztanyja, keresztapja. Ők viték haua anyumat ( kellemest a hasznossal)

Anyósom3k a 2. Héten voltak.

Barátok pedig csak a 6 hét leteltével. Mi is utánba mentünk anyumékhoz,anyósékhoz hogy a dédik és unokatesók is lássák.


Nem hiszem h sértődés lesz.

Én kifejezetten kértem h a kórházba illetve az első héten ne jöjjenek. Nem volt ebből gond. Bár ők kérdezték előtte h mikor jöhetnek.

2017. febr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
nem hívtam senkit az első 6 hétben. nyár volt, non stop szoptattam. nem volt arra energiám hogy patyolat tiszta lakással, rendezetten várjam őket. tudom, aki olyan annak ez nem számít, de nekem akkor is számít. ezért nem hívtam senkit (az már mellékes hogy természetesen volt olyan aki úgy érezte márpedig ő jön, pl sógornőm 2 ovis! korú gyerekkel
2017. febr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Vasárnap született, pénteken jöttünk haza. Hétfőn jöttek a nagyszülők. Nagynéni a kövi héten. 1 hónapos korában egy barátnőm. 6 hetesen külföldre vittük rokonlátogatóba.
2017. febr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
91%
Egy roppant fontos tanács: amíg az influenzaszezon tart, addig óvatosan a látogatásokkal!
2017. febr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Őszi baba lesz.
2017. febr. 10. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!