Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy éves gyereked mellől...

Egy éves gyereked mellől elmennél dolgozni heti háromszor 4 órában?

Figyelt kérdés

Miért? Miért nem?

(az idő alatt nagyszülő vigyázna rá)


2019. nov. 7. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Hát én nem. Nem azért, mert nem lenne jó ötlet, hanem mert pl anyám nem bírná...
2019. nov. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne ilyen lehetőségem, akkor igen.

4 óra nem sok idő. A következő "történésre" (ebéd, altatás...) otthon is lennék.

Addig is töltődnék én is.

2019. nov. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom. Én személy szerint nem, mert az a pénz amit ezért a heti 12 óráért kapnék, az nem osztana és nem szorozna. Most ezt nem akarom, hogy nagyképűen hangozzon, de nem változtatna semmin.

Ha anyagi gondjaim lennének akkor viszont igen! Minden további nélkül! Azt a 12 órát+utazást mindenki kibírná, mama lehet örülne is neki (ha olyan)

2019. nov. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
****Bocsánat -nemtudom, mást akartam előbb írni :) (nem tudom az anyagi helyzeted megköveteli e), csak rosszul töröltem vissza...****
2019. nov. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha találnék ilyen munkát, és a nagyszülőnek tudom hogy ez nem teher, akkor igen!
2019. nov. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, én elmentem. Mondjuk az lányom 10 hónapos múlt és én heti 4 napra 6 órában mentem vissza, de nem anyum vigyázott rá, hanem bölcsibe ment.

Ha viszont anyud tud rá vigyázni és szívesen teszi, akkor miért ne.

2019. nov. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na ilyen feltetelekkel,hogy a nagyi vigyaz ra,igy siman :)

En mar a lanyomnal is nagyon vagytam vissza dolgozni.

4 ora meg nagyon hamar letellik.

En tuti bevallalnam :)

2019. nov. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem menne vissza, le van pontozva! A kérdés az volt, hogy ki mit csinálna és miért! Mindenki erre válaszolt! Erre akinek nem tetszik "nem" válasz, az nyomott egy piros kezet. Már bocs, de miért nem hasznos a válasz??? Nem azt írta a kérdező ,hogy csak igennel lehet válaszolni!
2019. nov. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!