Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van köztetek, aki egyedül...

Van köztetek, aki egyedül nevel 3 vagy több gyereket? Hogy boldogultok?

Figyelt kérdés
Mekkorák a gyerekek? Van segítségetek? Mindent meg tudtok oldani? Tudtok azért magatokra is időt fordítani?
2015. szept. 7. 12:49
 1/2 AnikóH. válasza:

Szia! Én egyedül neveltem a 3 gyermekemet. (5,9,13 évesek voltak). Bizony nagy önfeláldozás a nap 24 órájában éveken keresztül. A barátnőkből, barátból merítettem erőt sokszor.A nagyszülők segítettek ha megkértem őket, de nem akartam őket terhelni, ezért csak ha nagyon muszáj volt.

Visszagondolva nem is tudom hogy csináltam "végig". Ma már felnőttek, dolgoznak. Élik a nagybetűs életet. :)

Amit most kilátástalannak érzel, megoldódik és elszaladnak az évek, még ha most nagyon távolinak tűnik is a felnőtté válásuk.

Kitartás, ez a lényeg!:)

2015. szept. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van köztetek olyan is, aki kamaszokat nevel egyedül? Van esetleg ilyen csoport, közösség a facebookon?

Éppen ugyanilyen kérdést írtam volna ki, mint te kérdező, ezért írok kommentet ide, hátha válaszol még valaki.

2021. máj. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!