Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak most? 4 hónapos...

Mit csináljak most? 4 hónapos terhes vagyok párom itt hagyott és van munkám de próba időn vagyok lakhatásom sem biztos

Figyelt kérdés

2019. nov. 19. 20:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22%
Add örökbe. Így nem vállalnék gyereket.
2019. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%

A biztos lakhatást kezd azonnal intézni-szülők, rokonok, albérlet anyaotthon.

Legyen meg a 4 pecsét a nődokitól, hogy jogosult legyél az egyszeri támogatásra.


Apasági nyil.van már?


Vagy gondolkozz el az örökbeadáson és kezd el azt intézni.

2019. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Attól, mert apuka meggondolta magát még kötelessége van. Mindenképp család segítséget kérnék.
2019. nov. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%

Próbáld kibekkelni a próba időt. Addig ne mondd el, hogy babát vársz. Akkor kapsz egyszeri anyaságit, családi pótlékot, adókedvezményt, és csedet 6 hónapig.

6 hónapos kora után be tudod adni bölcsibe a kicsit, és tudsz mellette munkát vállalni úgy, hogy közben kapod a gyedet.

3. Évben pedig a gyest.

2019. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
63%
Meg gyerektartást köteles "apuka" fizetni.
2019. nov. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%

A lakhatásodt rakd rendbe. Nem tudom, milyen családod van, de ilyen helyzetben általában összezárnak az emberek, szóval ha vannak és legalább viszonylag normálisak, próbáld meg mindenképpen. Esetleg barátok, olcsóbb albérlet, végső esetben anyaotthon (de akkor azt időben).

Munkahely... kényes kérdés, de én is azt tenném, amit előttem írtak. Bár nem tudom, hogy meddig tart még a próbaidőd, valamint milyen a munkád, de ha lehet, várj még a nagy bejelentéssel.

Anyasági támogatásod gondolom úgyis meglesz.

Ha rossz helyzetben vagy, ne félj segítséget kérni adományok szintjén (kiságy, babakocsi stb.)

A "párod" után pedig ne keresegj, viszont az elérhető gyerektartás minden fillérjét vasald be rajta és egyetlen egy hónapot se engedj kihagyni, amikor nem fizeti.

Sok erőt kívánok neked! Hidd el, ha nagyon akarod, meg tudod csinálni és erősebb leszel, mint valaha.

2019. nov. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
36%

Klasszikus kamujelzők:

4 hónapos terhes - hogy már éppen ne tudja elvetetni

Próbaidő van - hát persze, kell a drámai hatás

És még lakni sincs hol


Nemsoká jön;

a rossz a viszony a szülőkkel/nincsenek szülei/testvére sem

Még ugye eleve nem tervezték/tervezték és a pasi jobban akarta, aztán most a semmiből egy csapásra minden szr lett

Nem

2019. nov. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
32%

A 7-es minden szavával egyetértek.

Az ilyen egysoros kifejtés nélküli kérdés kamu szokott lenni, vagy ugye a dramaqueen újabb alakítása.

2019. nov. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%

7!


Hát nálunk anno apuka a 11. héten döntött úgy, hogy neki ez mégsem kell, pedig ő volt az, aki jobban akarta. Úgyhogy ennyiből nem kell azonnal azt leszűrni, hogy kamu.



Kérdező!

Mit jelent higy nem biztos a lakhatasod? Elsőként ezt kell megoldanod. A munkahelyeden remélhetoleg toleraljak a terhességet. Próbálj végig dolgozni, ne menj táppénzre, ha nem muszáj. Ha van apasági nyilatkozat, a gyerek születésé után indíts gyermekelheykezesi és tartásdíj pert,n

2019. nov. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
28%
És egyből jöttél a gyk-ra a sztoriddal?? Meg ugye próbaidőn is voltál, bizonytalan lakhatással?
2019. nov. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!