Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is mérték bő egy...

Másnak is mérték bő egy héttel kisebbnek a babáját a 31. Hét körül? Nagyon megijedtem.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A frászt hozták rám :( össze vissza mérnek mindent, egyszerűen elegem van. Kórházban vagyok megfigyelése kicsit rövid a méhnyak. Mióta itt vagyok fogyok és a baba se sokat hízott :(


A keringés rendben, csak ez rémisztő volt. Eddig mindig minden rendben volt, de ez most kikészített :(


Behozza születésig?


2019. nov. 21. 10:37
 1/8 anonim válasza:

Nekem a 37.héten mérték 5! héttel kisebbnek, méhen belüli sorvadással kórházba is kerültem. 2 héttel később megszületett a lányom, 50 cm és 2950 g volt. Szóval nálam elég rendesen elmérték...

1 hét eltérés szerintem nem sok, ahány orvos, annyi méret.

Nekem egyébként annyiból állt a "kezelésem", hogy fehérjedúsan kellett táplálkoznom. Csak annyit mondtak az orvosok, hogy ha jó az áramlás, akkor fejlődnie kell a babának. Ha megnyugtató, próbáld ki a fehérjebő étkezést, ha pedig kiengednek a kórházból keress egy jó szonográfust.

2019. nov. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Nem tudom kiengednek e egyáltalán. Eddig mindig minden mérete rendben volt, sőt nagyobb is volt.


Most meg halálra rémítettek ezzel.

2019. nov. 21. 13:05
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Azért ettől még nem kellene ennyire beparázni. Ha bent vagy, akkor látod, hogy milyen esetek vannak, gondolom sokan örülnének, ha csak 1 héttel lenne lemaradva a babájuk.
2019. nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy hét semmit nem számít. Az adott hét atlagertekeihez képest lehet, hogy kisebb, de attól még bőven normális, ahogy teljesen normális és egészséges egy időre születő baba pl. 2,7 es 4 kg-osan is, 48 es 55 cm-esen is, nem születhet minden baba pont egyforma méretekkel :)
2019. nov. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Valójában nem látom más értékeit. Jobb is és csak idegesítene.


Elmondom mikkel vannak itt általában : programcsászár, ikerterhesség, hányás.


Kb végig is mondtam.


Elég rémisztő :(


Akkor nem fogják visszaminősíteni a babámat?

Így, hogy a koraszülés veszélye fenyeget borzalmasan hangzott, hogy 1 héttel kisebb. Mintha a sors nem hagyná, hogy nyugodtan lépjek előre az időben. Engem mindig megnyugtatott, hogy már ennyi idős stb, már nem lesz baj, erre tessék :(

2019. nov. 21. 14:07
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jól estek a válaszok egyébként, öntöttek belém egy kis lelket :)
2019. nov. 21. 14:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Hu ezt azert durvan tuldramatizalod... 1 hetrol beszelgetunk... Lehet rovidebb a combcsontja mint az atlagnak titulalt meret es kesz...
2019. nov. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igazad van, túldramatizáltam, azt mondták utána, hogy az ég világon semmi gond, gyönyörűen fejlődik, szép nagyot nőtt.


Csak tudjátok már mindentől rettegek :( eleinte azzal jött mindenki hogy lassan megszületik. Még 30 hetes se volt. Utána hogy biztos lesz valami fertőzés, borzalmas az állapotom stb.


Holott én nem érzem magam rosszul, a baba minden mérés alapján tökéletes és én is úgy érzem hogy semmi baj és olyan érzésem is van, hogy nem is lehet semmi gond végig. Ettől függetlenül hányingerem van az idegtől az ilyesmik miatt :( mindenre ugrok :(

2019. nov. 22. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!