Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 17 hetes kismama vagyok és...

17 hetes kismama vagyok és eléggé megijedtem mert felfedeztem a köldököm fölött hogy kb betudok nyulni a hasfalamba? Ez normális?

Figyelt kérdés
Lehet hogy nem jól fogalmaztam de kb 3 ujjamat tudom közé tenni és olyan érzés mintha annyit ettem volna hogy majd kipukkadok,kissé fáj is! Ugye ez normális és csak én vagyok ilyen idiota biologiábol?! Van már egy kislányom (császárral született)!
2016. aug. 3. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Esküszöm nem értem mit irsz
2016. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Eszter76 ***** válasza:
Nem értem pontosan, hogy mit írsz, de ez alapján kb. olyan, mintha szétnyílt volna a hasizmod. Nem hiszem, hogy ha ez ilyen mértékű, akkor normális - nekem is szétnyílt, de csak a köldököm alatt és nem fájt. Mióta van ez? Szerintem legkésőbb holnap reggel irány a doki! Lehet, hogy nem kell aggódni - de ezt jobb, ha az orvos mondja meg!
2016. aug. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi,igazatok van tènlyeg nagyon hülyén fogalmaztam!! Tehát kezdödtek ezek a majd kipukkadok érzések szurások köldök felett és fáj is ekkor végig simitottam a hasam,megrapogattam és megijedtem hogy a köldököm fölött közvetlenül "be tudok" nyúlni a hadfalamba! Reggel egyébként is megyek egyébb probléma miatt teljes hasi uhára,de gondoltam addig is itt kaphatok nyugtató szavakat!
2016. aug. 3. 21:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Szétnyílt a hasizmod. Ne piszkáld. Szülés után meg lehet műteni.
2016. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!