Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ételeket föztetek és...

Milyen ételeket föztetek és fagyasztottatok le szülés elött? Mit érdemes?

Figyelt kérdés
Mi az ami viszonylag jo izu marad?
2019. okt. 26. 13:06
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
50%
Semmit. Nehogy már annyira életképtelen legyen valaki, hogy néhány napot nem tud megoldani, míg az asszony nincs otthon.
2019. okt. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
78%
Semmit, minek?
2019. okt. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
64%

Minek szükséges ez? Hogy apuka ne haljon éhen, vagy a szülés utáni napokban nem akarsz főzni?

Egyik miatt se fagyasztanék semmit előre.

2019. okt. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
53%
semmijet. Apuka jól tud főzni, nem hal éhen. Szülés után, meg volt bőven időm, hogy frissen főzzek.
2019. okt. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
34%
Ez is a szülés része,vagy miért kéne fagyasztani bármit is? Csak a gyereket veszik ki belőlem,nem az agyamat,tudok fözni szülés után is,frisset.
2019. okt. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
66%

Semmit.

Amikor hazamentünk a kórházból, aznapra anyukám főzött.

Utána én főztem.

Majd 5 nap múlva visszakerültem kórházba, mert begyulladtak a varratok. Így két hétig rendeltük a kaját.

2019. okt. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Csaszarra megyek, azt mondtak 6 hetig semmi hazimunkat es megerolteto dolgot nem vegezhetek.


A ferjem 2 hetre tud itthon maradni, van egy 3 evesunk, gondultuk sokat segitene, ha a fozessel mar nem kellene bajlodni. Igy amikor hazajon a ferjem majd a munkabol tud a gyerekkel lenni kicsit, meg gyorsan osszetakaritani, osszapakolni amit nagyon muszaj.

2019. okt. 26. 13:56
 8/32 anonim ***** válasza:
35%
Semmit. Gondolom forog a föld tovább attól, hogy szülök meg pihenek egy kicsit...
2019. okt. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
83%

Úgy látom senki sem tud szöveget értelmezni. Nem az volt a kérdés, hogy ki fagyasztott le vagy nem.

A kérdés azoknak szólt aki fagyasztott le. Senkinek sem szükséges bunkón véleményt mindani, nem ez a lényeg.

Kérdező, én pörkölteket, főzeléket, sütnivaló fasirtot, rakott krumplit fagyasztottam le.

2019. okt. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
82%

Rendeltunk ha kellett, csaszaros voltam en is. Hamarabb johetett haza a baba mint en majdnem.

Igy 6 hetig rendeltunk vagy a nagyszulok foztek.

2019. okt. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!